Strój – wybierz go do swojej natury

Moda – może się ona zmieniać w rzeczywiście błyskawicznym tempie. Jednego roku lubiane są płaszcze damskie skórzane, a kolejnego podobne, lecz robione z wełny. Jednego garnitury, drugiego natomiast smokingi. Zwyczajnemu człowiekowi może być dość trudno za tym wszystkim zdążyć. Szczególnie, że to co zauważamy na ulicy to częstokrotnie jedno, a to co pokazywane jest na wybiegach – to drugie.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Widząc pokazy mody dużych światowych projektantów, nierzadko przecieramy oczy ze zdziwienia, dochodząc do wniosku, iż demonstrowane tam ciuchy zupełnie nam się nie podobają. Sami już nie mamy pewności czy powinniśmy podążać za modą, czy też może korzystniej kompletnie ją zlekceważyć i kierować się swoim własnym zdrowym rozsądkiem, jak również swoim własnym gustem. Nie wiemy, w jaki sposób będzie dla nas dobrze – obuwie damskie poznań.

Tak naprawdę klucz tkwi w tym, by potrafić spojrzeć krytycznie na obecne trendy oraz dobierać z nich to, co nam odpowiada, a to, co całkowicie do nas nie pasuje – usuwać. W końcu każdy z nas prezentuje się odrobinę inaczej. Każda pani ma inną figurę i inny rodzaj urody. Do każdej zatem pasują inne fasony oraz barwy. Dla jednej właściwa będzie arafatka we wszystkich barwach tęczy, druga natomiast zupełnie się z dodatkiem takiego typu nie odnajdzie. Podobnie jedna chętnie założy nad wyraz stylowe obuwie damskie poznań na wysokich obcasach, a druga będzie ubierała obuwie sportowe lub nawet komfortowe trampki. Nie jest warto więc do niczego się zmuszać i nic robić na siłę. W końcu w swoich strojach mamy się czuć jak najbardziej komfortowo, a nie mieć wrażenie, iż jesteśmy przebrani.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas posiada jakiś gust ubraniowy oraz nie możemy go lekceważyć. Przecież strój powinien też pasować do naszego charakteru, naszej osobowości. Dobierając ubrania, sygnalizujemy innym osobom, jacy jesteśmy, co lubimy, czego można się po nas spodziewać – Przecież inaczej odbieramy człowieka w trampkach i z dreadami, a inaczej w spodniach garniturowych i koszuli. Spodziewamy się po nich innych zachowań i cech charakteru. Lecz to dobrze, iż nie jesteśmy wszyscy podobni, że się od siebie różnimy. Dzięki temu na świecie jest o wiele ciekawiej oraz bardziej różnorodnie, a także nieprzewidywalnie, a poznawanie następnych ludzi staje się wyjątkową przygodą.