Elegancka bielizna – przyjaciel kobiet

Jak spać, żeby się wyspać

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że wybranki waszych serc kochają stylowo wyglądać jedynie za dnia, no to muszę pomóc wam przejrzeć na oczy: coraz częściej kobiety równie atrakcyjnie potrzebują wyglądać kładąc się spać. I nie mowa tu o jedwabnej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na każdą okazję, ale również tę wydawałoby się zwykłą, która po prostu dobrze się nosi. Bowiem każda kobieta ceni swoje wyjątkowe ciuszki, do spania.

Dawniej kobiety przez cały czas nosiły gorsety. Były one koniecznym elementem wyglądu. I nic to, że kobiety ledwo trzymały się w nich na nogach, gorsety deformowały im płuca, a ponad to były utrapieniem dla służących, które bez przerwy były zmuszone je wiązać. Na szczęście ta niepraktyczna moda odeszła w zapomnienie i jeśli ubieramy gorsety to tylko dla przyjemności. Dziś także mają one służyć uwypukleniu tali. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale znakomicie spełniają swoją rolę.

W dalszym ciągu mocno obecnym elementem nocnej garderoby są piżamy . I nie wygląda na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy nie jedna z nas zakładała ulubioną wygodną piżamę i wraz z kubkiem gorącej herbaty zakopywała się pod kołdrą w towarzystwie najnowszego bestsellera.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które pewnie przybywają w nie jednej kobiecej szufladzie. Zwykle funkcję takiej piżamy pełni jedna z koszulek naszego chłopaka, do której wystarczy dobrać leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Rzeźbić sylwetkę można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to stały efekt, ale dla tych, które nie lubią cierpieć, rozwiązanie wymarzone. Już dawno skończył się czas babcinych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca potrafi być działająca na wyobraźnie, więc bez względu na rozmiar, zawsze i wszędzie możemy czuć się komfortowo. No chyba, że lubimy drelichy, ale to już inna historia. http://www.jagna.pl/bielizna-korygujaca-c-50.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-koszulki-i-halki-c-67_27.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-pizamy-c-67_69.html