Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo i stylowo

Wielu panów ma trudności w dopasowywaniu elementów garderoby tak, aby wyglądać bardzo dobrze niezależnie od sytuacji. Obowiązujący w pracy strój formalny to z pewnością spore ułatwienie, bo wystarczy ubrać garnitur. Co natomiast z mniej oficjalnymi okazjami?

Stwórz własny styl

model, modnie ubrany facet

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Można by sądzić, że każdy ma jakiś styl ubierania. W końcu niektórzy preferują klasyczną elegancję, inni sportową wygodę, a jeszcze inni decydują się na oryginalne zestawienia, które przykuwają uwagę. W praktyce jednak połączenie poszczególnych elementów garderoby w ten sposób, by całość prezentowała się proporcjonalnie, nie jest takie łatwe. W rezultacie popełniamy błędy, albo stylizacje wyglądają nieciekawie i nudno- Modne fryzury męskie na nadchodzące lato. Niektórzy chcą zaufać swojej partnerce i radzą się żony bądź dziewczyny w kwestiach doboru koszuli na mniej oficjalne okazje, czy zestawienia jej ze swetrem. Inni szperają w internecie poszukując najbardziej modnych rozwiązań, jakie mogliby wykorzystać ubierając się każdego dnia. Jeszcze inni nie przykładają dużej uwagi do stylizacji i stawiają w szczególności na komfort i wygodę. Jeżeli jednak chcesz znaleźć swój styl, wybieraj w pierwszym rzędzie te części garderoby, w których czujesz się dobrze.

Jaką powinien posiadać garderobę każdy mężczyzna?

Garnitur i biała koszula to jak najbardziej klasyka męskiej mody, jednak tego rodzaju zestawienie sprawdza się szczególnie w pracy i na nieco bardziej oficjalne okazje. A co z ubraniami na co dzień? W tym zakresie konieczny jest standardowy T-shirt, najlepiej w różnych odcieniach. Wybieraj modele wykonane z wysokiej jakości materiału, bo w przeciwnym wypadku stracą fason już po pierwszym praniu i będą wyglądały źle- .

Te z napisem lub aplikacją z przodu mogą podkreślać osobowość właściciela, czy jego zainteresowania. T-shirt koszulki polo dla chłopca świetnie sprawdzi się w zestawieniu z klasycznymi spodniami. Jeansy o prostym kroju to podstawa rozlicznych stylizacji. Można je zestawiać z marynarką bądź eleganckim swetrem na nieco bardziej formalne okazje, ale również dobrze sprawdzą się z koszulą w kratkę. Tutaj także należy postawić bardziej na jakość, niż ilość – niewątpliwie lepiej mieć w garderobie jeansy dobrej firmy, niż kilka modeli, które błyskawicznie się rozciągną.