Prezent z wyższej półki. Co sprezentować dawno niewidzianej osobie?

Ofiarować fajny i trafiony prezent mężczyźnie, to sztuka. Każdy, kto próbował ten wie, że nie jest to bułka z masłem. Czym dobrze jest się kierować? Można zakupić upominek dla faceta wiedząc o tym, czym trudni się on na co dzień. Możemy kupić wyjątkową, skórzaną torbę lub portmonetkę lub wytworny zegarek na rękę.

Rower

Autor: Grao Castellon
Źródło: http://www.flickr.com
To upominki ponadczasowe, które sprawdzą się zarówno dla młodych osób, jak i tych starszych. Tylko wybierzmy modele, które są zrobione z trwałych, wytrzymałych tworzyw i nie będą postarzać obdarowanej osoby. Jeżeli poznaliśmy go nieco lepiej, postarajmy się kupić podarek powiązany z jego hobby. Jeżeli pasjonuje go sfera kulturalna, z pewnością będzie zadowolony z najświeższych książek krajowych lub światowych poczytnych autorów – kliknij w odnośnik.

Kupmy coś nowego, ale nie z opcji „bestseller”. Jeśli jest to informatyka i nowinki techniczne – zapoznajmy się z asortymentem producentów typu Gigabyte albo Genuine.więcej urządzenia do liftingu twarzy urządzenia do liftingu twarzyPanowie kochają dorosłe zabawki i gadżety, dlatego możemy zdecydować się na coś do roweru (przykładowo – saszetkę na rower firmy Giant lub pompkę Genuine) – kliknij, coś do mieszkania (sprytne organizery, pakowne kufry, suszarkę Gimi) albo jakiś zdalnie sterowany pojazd. Jeżeli zupełnie nie wiadomo co kupić, zdecydujmy się na praktyczny prezent, lecz niech nie będą to skarpety…

Gdy wiemy, że mężczyzna ten bardzo dba o swoją urodę, idźmy w stronę wysokopółkowych kosmetyków z limitowanej edycji, a jeżeli doskonale czuje się w kuchni, sprezentujmy plastikowe składane pojemniki na żywność. To miks przyjemnego z pożytecznym – ładnie się prezentują, a przy tym są zaskakująco użyteczne. Jeżeli wiemy, że mężczyzna m pojęcie o dobrych trunkach, winach lub whisky, można nabyć metalowy shaker z zapasem syropów barmańskich.

Nie zostawiajmy myśli o kupnie prezentu na ostatni moment. Obejrzyjmy dokładnie towary Gimi lub Giant w sieci i zamówmy wybrane przez nas rzeczy. Gdyby nam nie odpowiadały, zawsze zostaje nam w zapasie trochę czasu na zwrot i wybór czegoś nowego. Jeżeli chcemy rozeznać się w dostępności i kosztach poszczególnych pozycji ze sklepu internetowego, na przykład Genuine, możemy odezwać się do obsługi telefonicznie bądź mailowo. Asortyment sklepu typu Gigabyte zwykle jest tak obszerny, że z pewnością uda nam się kupić coś, co obdarowaną osobę pozytywnie zaskoczy i ucieszy.