Ech, co to był za ślub

Ślub to ceremonia wspaniała, ale i wymagająca. Wiąże się z masą przygotowań, godzinami debat a także przekonaniem, iż to właśnie nasze uroczystości weselne będą długo wspominane przez biesiadników. Pamiętajmy, że pośpiech w tej kwestii nie jest wskazany, więc przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem.

Ceremonia zaślubin

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Najpierw wybierzmy datę naszego ślubu, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie. Następna sprawa to wybór lokalu oraz postanowienie, czy organizujemy przyjęcie kameralne czy huczne weselisko. Lata w których remiza strażacka na jeden dzień stawała się salą balową minęły bezpowrotnie. Obecnie możemy dokonywać wyboru między restauracjami czy domami weselnymi. Wygląd sali, karta dań nie będzie nam spędzać snu z powiek, gdyż wystarczy jedynie określić swoje wymagania, a zostaną spełnione.

Ślub to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że suknie ślubne budzą tak wiele emocji – każda kobieta pragnie wyglądać w nich zjawiskowo. Wybór sukni należy zacząć nie później niż trzy miesiące przed wydarzeniem. Narzeczone mogą się zdecydować na tradycyjną, długą suknię ślubną z rozkloszowanym dołem tudzież zaprezentować się gościom w bardziej odważnym projekcie.

Młoda para

Autor: Luca Fazzolari
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz jedynek w swoim rodzaju sukni ślubnej, delikatnego makijażu oraz bajecznej fryzury, warta uwagi jest także biżuteria ślubna, która pomoże w wyjątkowy sposób podkreślić wdzięk każdej Panny Młodej – Eloi.

Kiedy zafascynował Cię prezentowany tekst, to nie zastanawiaj się tylko odwiedź odnośnik, a odnajdziesz tutaj podobne, ciekawe informacje na ten temat.

Pamiętając o tym nie pomijajmy jej i wybierzmy odpowiedni zestaw. Ile przyszłych małżonek tyle możliwości wyboru, ponieważ każda z nas jest inna, lubi inne dodatki i może pochwalić się innym typem urody. Jedne kobiety stawiają na naturalny wygląd tego dnia, inne pragną bardzo mocno podkreślić swoją urodę.

Dziewczyny o blond włosach i niebieskich oczach na ogół decydują się na pastelowe dodatki, natomiast brunetki o brązowych oczach chętnie wybierają bardziej soczyste kolory, które świetnie podkreślają ich urodę. Pamiętajmy też o sprawdzonym fotografie, bo to dzięki niemu będzie nam dane powrócić pamięcią do tych pięknych dni.