Blogi o modzie

Jakiś czas temu w Polsce zaczęły działać blogi szafiarskie. To na nich każdy może oglądać modę zupełnie ekstrawagancką, nie mieszczącą się w regułach, ale też typowe stroje rodem z sieciowych sklepów. Obecnie wiele blogerek zajmuje się modą profesjonalnie.

Karta kredytowa na zakupy

Źródło: http://pixabay.com/

Kilka lat temu blog odzieżowy był tylko sposobem na nawiązanie kontaktu ze światem i podzielenia się pasją do mody. Dziewczyny demonstrowały, co zdobyły na wyprzedażach lub w najlepszych secondhandach. Czasami sukienki modnej marki kupowały naprawdę za 5zł. Robiły zjazdy, zamieniały się odzieżą, a czasami znane firmy obuwnicza dawała niewielki drobiazg. Trend przyjął się tak wyraźnie, że powstały setki blogów, a najpopularniejsze zamieniły się w profesjonalne strony internetowe pozwalające na spore zarobki.

Projektanci na blogach

W związku ze zmianami najlepsze blogerki rzadziej noszą kurtki wypatrzone na obniżkach, teraz interesujący są już polscy projektanci. Bardzo dużo blogerek propaguje ubrania rodzimych projektantów, wkraczających na rynek – szkolenia dress code. Blogerki kupują więc drogie buty, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kiedyś 10 zł podczas obniżek w szmateksie. Zwykle oblegane i naturalnie wypatrywane są prace projektantów dla modnych sieci z ubraniami.

Kobieta na zakupach

Źródło: http://pixabay.com/

Sukienki czy buty największych marek nie są produkowane masowo, a w modzie najczęściej ważne jest to, aby odróżnić się od reszty. To na pewno miła wiadomość, że mamy blogerki, które są w stanie luksusowo się ubierać.

Blogerka to zawód?

Blogerki, odnoszące sukces w Internecie, dzięki ciekawym stylizacjom i udanym zdjęciom, jeżdżą po całym świecie promując znane marki. Jeżdżą też na pokazy i imprezy w towarzystwie gwiazd, sprawdzają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z szafiarek demonstrujących ciekawe „outfity” będą popularnymi stylistkami, modelkami – zakupy ze stylistką poznań, a nawet projektantkami.

Masz ochotę uzupełnić swą wiedzę z tego tematu? Chcemy Cię wesprzeć. Trzeba wejść na nową stronę i tam dowiedz się więcej haftowanie na ubraniach szczegółów.

Gdy jakaś z nich nosi sweter LadyM, można podejrzewać, że tysiące fanek pobiegnie do sklepu po taki sam.