Garderoba – co powinno się w niej znajdować??

Ubrania – mamy do nich rozmaity stosunek. Jedni je bardzo lubią, inni natomiast podchodzą do nich bez emocji, jak do standardowej rzeczy codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy na ogół zaliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla kobiet niekiedy zakupy ubraniowe mają nawet znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, zrelaksować. Potem jednak nierzadko okazuje się, że mają one w rzeczywistości wiele ubrań, z którymi nie mają już, co robić.

teczka

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Ubrania wręcz przestają im się mieścić w szafie czy w garderobie, ale gdy muszą gdzieś wyjść i chcą się ładnie ubrać, raptem wychodzi na jaw, że nie mają w co się ubrać. Jak uniknąć takiej sytuacji? Oczywiście warto przestać robić chaotyczne zakupy. Zamiast tego starajmy się je jak najlepiej zaplanować. Kiedy już czujesz potrzebę, by udać się do sklepu i kupić sobie coś nowego, najpierw sprawdź oferty sklepów online: . Może nowy żakiet? A może bluzka lub też swetry rozpinane damskie? Pomyśl, czego w twojej garderobie wyraźnie brakuje i postaraj się uzupełnić te braki. Dzięki temu unikniesz sytuacji, kiedy będziesz nagle miała dziesięć podobnych torebek i ani jednej praktycznej teczki do pracy, która w rzeczywistości o wiele bardziej mogłaby być przydatna. Co jeszcze? Stawiajmy raczej na klasyczne i praktyczne ubrania. Kupuj takie, które można łączyć z wieloma rzeczami i jakie do różnych rzeczy pasują. Raczej więc winny być one w spokojnych i stonowanych kolorach, tego rodzaju jak szarości, czernie lub ewentualnie biel. Takie rzeczy można łączyć na różne sposoby.

sweter damski

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

Natomiast jeżeli zakupimy jasnozielone buty, to zapewne nie włożymy ich za wiele razy, bo po prostu ciężko nam będzie je dopasować do innych elementów.

Niezbędny jest Ci link do źródła (http://www.olenkaphu.pl/kontakt/)? Nie przejmuj się. W naszym kolejnym tekście odnajdziesz to, czego Ci trzeba. Zachęcamy!

Unikajmy też gadżetów takich jak chociażby opaski na oczy do spania, które może i wydają się fajne, niemniej w praktyce raczej zbyt często ich nie używamy. Ponadto oczywiście w naszej garderobie winny się też znaleźć najważniejsze ubrania, takie jak chociażby buty zimowe męskie 40 czy też solidna teczka. Jeśli o to chodzi lepiej nie oszczędzać na cenie, tylko kupić raczej coś solidnego i jak najlepszej jakości na przykład: . Dzięki temu będziemy mieli z tym spokój na co najmniej parę lat.