Które trendy w modzie dla mężczyzn będą obowiązywały w tym roku?

Nie tylko panie kochają się stroić bez względu na okazję. Szafy mężczyzn często są lepiej zaopatrzone niż pań. Mężczyźni, analogicznie jak i panie bardzo o dbają o swój wizerunek. Kosmetyka, cykliczne wizyty u fryzjera i w siłowni koronują doskonale dopasowaną do stylu garderobą. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony stworzyli już projektanci męskiej garderoby?

Zaskakujące, lecz realne. Nowe trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych panów. Powracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części garderoby. Dla mężczyzn (kliknij w link) projektanci przygotowali naprawdę dużo nowych projektów.

Dużo panów ma znaczny dylemat, a mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Rozmaite propozycje różnią się między sobą, często diametralnie, ale panowie zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymagania oraz oczekiwania klientów płci męskiej, więc są w stanie w niedługim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Klienci są zachwyceni tym, co mogą spotkać aktualnie na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zestaw jest fantazyjny i surrealizmu. Tweedowe garnitury projektanta, będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były pomysłowe zwierzęce maski.

Masz duży kłopot z odszukaniem efektywnego rozwiązania Twego kłopotu? Z pewnością szybko może pomóc Ci ta strona tatuaż blizna.

Na materiałach znalazły się delikatne kraty i szarości. Zestawienia zaprezentowane na modelach odbiegały od oczywistych form oraz standardowych proporcji. Na porę jesienną dobre są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: ).

Zatarcie różnic pomiędzy garderobą męska i damską to fakt. Męska moda czerpie z mody kobiecej – w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki pokaźny wybór może sprawić mętlik . Ci odważni być może podejmą ryzyko i poeksperymentują. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i uważnie wybrać jeden konkretnie dopasowany do indywidualnej osobowości. Swoboda powinna być być tego najważniejszym wyznacznikiem.