Ubrania męskie

Nie tylko panie uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Garderoby panów często są okazalej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni koronują doskonale dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Tak czy inaczej istnieją i prężnie działają domy mody dla panów. Moda męska jest również pokazywana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są ubrania raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska może być tematem fascynującym i ciekawym.

Zaskakujące, jednak prawdziwe. Najnowsze trendy na pewno trafią w gust odważnych panów. Powracają odważne barwy, zwłaszcza górnej części odzienia, np. kurtki męskie (więcej tu).

Okres lata jest szczególnym momentem, kiedy to pojawia się potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Panie w tym czasie zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei wybierają szorty. Nierzadko jednak panowie nie dają się namówić do kupna sandałów i w okresie letnim chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: dobre źródło). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla skóry i bywa przyczyną odparzeń podczas gorących dni. Z kolei męski strój elegancki nie w każdej sytuacji zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne.

To jest niezwykle absorbująca problematyka i dobrze byłoby ją przeanalizować dokładniej, zatem bez zwłoki zobacz szczegóły w źródle (https://www.jagna.pl/majtki-figi-c-24_28.html), który jest tu.

Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od oczywistych kształtów i standardowych proporcji.