Najbardziej pasujące jeansy dla swojej sylwetki? Powinnaś poznać kilka zasad, żeby wybrać faktycznie jak najlepiej

Dosyć uzasadnione pytania odnoszą się często naszego ubioru, szczególnie zastanawiają się nad tym kobiety. Jedną z największych wątpliwości jest dobór właściwych spodni. Sprawa odnosi się do tego, jakie spodnie będą najlepiej pasować dla pani o nogach zbyt krótkich, a może zbyt chudych albo zbyt masywnych? Przygotowaliśmy dla ciebie ciekawe rady, żebyś dowiedziała się, które spodnie uwydatnią twoje najbardziej znamienne atuty i jednocześnie ukryją wady.

Jeansy damskie

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakie więc będą najlepsze spodnie najlepsze są dla kobiet niskich, o dość krótkich nogach? Najbardziej korzystne będą rozszerzone ku dołowi, które najkorzystniej nosić do szpilek. Korzystnie zrezygnować z czerni i pionowych wzorów, czyli coś takiego jak prążki na sztruksie, powinniśmy postawić na dość jasne soczyste kolory, a także poziome przeszycia. Jest również wersja dla nieśmiałych, jak męskie bojówki, które maskują wszystko nie tylko za sprawą koloru. Chude dziewczyny prezentujące męską budowę sylwetki, to znaczy wąskie biodra, słabe wcięcie w talii, na pewno będą mile zaskoczone swoim odbiciem w lustrze po założeniu spodni z nogawkami bufiastymi na wysokości bioder.

A czym przykładowo odznaczają się skąpe, mocno opinające rurki? Uwydatniają przede wszystkim każdy centymetr i ukazują niezbyt piękny kształt nóg.

Zaintrygował Cię ten temat? Jeżeli tak, to wejdź do następnego zagadnienia i czytaj dalej uniwersalne buty damskie o tym, co bardzo Cię zajmuje.

Jeśli jednak jesteś szczupła, a jednocześnie wysoka, to będą to jednakże spodnie perfekcyjne dla ciebie. Pamiętaj, iż rurki najkorzystniej wyglądają w towarzystwie wysokich szpilek lub koturnów. To sprawia, iż nogi wyglądają naprawdę na bardziej zgrabne i bardzo długie.

Co jednakże kiedy twoje nogi są za bardzo masywne? Najkorzystniej wtedy ubierać dzwony! Ich krój perfekcyjnie maskuje praktycznie wszystkie mankamenty figury, a długie, rozszerzane nogawki potrafią wyszczuplić, także nogi, jednocześnie bardzo dobrze zakrywają zbyt masywne uda. To faktycznie spodnie najmniej wymagające,

jeansy

Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com

idealne jednakowoż dla każdego, nawet dla dość problematycznego typu figury. Inaczej zaś rybaczki, które niestety pogrubiają łydki. Co więcej, opinając się na udach i pupie, są w stanie uwydatnić każdy mankament.

Do grupy spodni, których korzystniej nie zakładać zaliczyć możemy również te uszyte z wzorzystych tkanin. Podczas gdy rozmaite desenie, jak kwiaty lub kratka będą idealne dla szczupłych kobiet, to niestety puszyste dziewczyny osiągną efekt całkowicie odwrotny. Jednocześnie do tych wszystkich rad korzystnie dodać także, że jak wybieramy spodnie to jedynie te najbardziej jakościowe, jak pepe jeans. Warto też korzystać z wygodnych zakupów internetowych, jakie oferuje przykładowo Levis online.