Z czego się bierze tak duża popularność okularów firmy Ray Ban, które z modeli są wybierane najczęściej.

Coraz większej ilości osób hasło okulary przeciwsłoneczne będą się przede wszystkim kojarzyć z firmą Ray-Ban. Jednak jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to tak naprawdę w krótkim okresie czasu, bo zaledwie dziesięciu lat.

torebka
To wtedy właśnie po raz pierwszy ukazały się w sklepach okulary przeciwsłoneczne rayban wayfarer, będące bardzo wierną reprodukcją modelu z lat pięćdziesiątych. Rzecz jasna zastosowano przy nich najlepszej jakości materiały, konstrukcja została dopracowana w każdym szczególe, i wszystko to spowodowało, że ludzie zaczęli nosić te okulary. W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 ciekawe ray ban wayfarer 2140 sprzedał się w ogromnej liczbie egzemplarzy, windując przy tym firmę na czołówkę w branży.
okulary w gablocie

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com

Okulary tej marki są coraz popularniejsze także w naszym kraju, pomimo tego że jednak trzeba za nie trochę zapłacić. Ceny większości modeli zaczynają się od około trzystu, przykładowo model ray ban clubmaster bez żadnego problemu można kupić w podobnej cenie. Nieco droższe, bowiem kosztujące około pięciuset złotych, są okulary ray ban 3025, okulary (skalnik.pl/sprzet-turystyczny-dla-dzieci-okulary.html) ray ban 3025 za to klasyczne wayfarer to koszt około czterystu złotych. Niejednej osobie może się to wydawać dużo, lecz w powyższej kwocie nie tylko dostaje się naprawdę wysoką jakość, ale też odrobinę luksusu, jaki ze sobą niosą produkty tej firmy.

Zresztą o popularności ich każdy się może przekonać, wychodząc w jakiś słoneczny dzień na jakąś reprezentacyjną ulicę, spora ilość przechodniów nosić będzie jeden z modeli tego producenta.