Z czego się bierze tak duża popularność okularów firmy Ray Ban, które z modeli są wybierane najczęściej.

Coraz większej ilości osób hasło okulary przeciwsłoneczne będą się przede wszystkim kojarzyć z firmą Ray-Ban. Jednak jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to tak naprawdę w krótkim okresie czasu, bo zaledwie dziesięciu lat.

torebka
To wtedy właśnie po raz pierwszy ukazały się w sklepach okulary okulary sportowo korekcyjne przeciwsłoneczne rayban wayfarer, będące bardzo wierną reprodukcją modelu z lat pięćdziesiątych. Rzecz jasna zastosowano przy nich najlepszej jakości materiały, konstrukcja została dopracowana w każdym szczególe, i wszystko to spowodowało, że ludzie zaczęli nosić te okulary. W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 ciekawe ray ban wayfarer 2140 sprzedał się w ogromnej liczbie egzemplarzy, windując przy tym firmę na czołówkę w branży.
okulary w gablocie

Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary tej marki są coraz popularniejsze także w naszym kraju, pomimo tego że jednak trzeba za nie trochę zapłacić. Ceny większości modeli zaczynają się od około trzystu, przykładowo model ray ban clubmaster bez żadnego problemu można kupić w podobnej cenie. Nieco droższe, bowiem kosztujące około pięciuset złotych, są okulary ray ban 3025, okulary ray ban 3025 za to klasyczne wayfarer to koszt około czterystu złotych. Niejednej osobie może się to wydawać dużo, lecz w powyższej kwocie nie tylko dostaje się naprawdę wysoką jakość, ale też odrobinę luksusu, jaki ze sobą niosą produkty tej firmy.

Zresztą o popularności ich każdy się może przekonać, wychodząc w jakiś słoneczny dzień na jakąś reprezentacyjną ulicę, spora ilość przechodniów nosić będzie jeden z modeli tego producenta.