Interesujące i kolorowe dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może całkiem zmienić styl całego stroju. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają spojrzenia, ale mogą też dużo mówić o osobie, która je zakłada.


Praktycznie i charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary słoneczne kojarzą się głównie z latem, lecz można je rzecz jasna zakładać bez względu na porę roku. Chociaż z pewnością nie należą do rzadko spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być oklepane. Okrągłe lenonki, klasyczne albo z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko zależy od tego, jaki styl ubioru lubimy. Osoby, jakie pragną odznaczyć się z tłumu, mogą stawiać na oprawki w mocnych barwach bądź decydować się na interesujący deseń, jak np. paski, kropki lub serduszka.

Zwolenniczki tego ostatniego wzoru bez kłopotu znajdą również oprawki w tym kształcie.

Chcesz zdobyć większą ilość informacji na omawiany wątek? Jeśli tak, to odszukaj stronę (http://www.dortex.pl/odziez-uzywana-dostawy/), która opisuje równie ważne dane – są one bardzo ciekawe.

Naturalnie okulary słoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może wskazywać na charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, iż te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej nosimy torebki brązowe bądź czarne. Dobrze jednakże mieć na względzie także bardziej odważne barwy bądź zabawny wzór. W ten sposób nudny dodatek będzie ciekawym elementem stroju.

Coś dla panów

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego gustownego mężczyzny jest na pewno garnitur. Rzecz jasna trudno z nim poszaleć, jeżeli chodzi o kolory, ale można trochę ten oficjalny strój ożywić, np. krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc małą dziurkę w klapie marynarki. Niegdyś przyozdabiano ją kwiatem, teraz jego miejsce zajmują pinsy, zatem gustowne znaczki, które również dostępne są w wielu sklepach z dodatkami dla panów- strona. Prócz tego można też zdecydować się na pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, które wcale nie muszą być sztampowe oraz mogą mieć kształt nawiązujący do pasji osoby je noszącej. Warto przy tym wspomnieć, że pinsy na zamówienie również można dostosować do tego, czym zajmuje się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, także formalny strój można nieco ożywić oraz przełamać jego charakter, a możliwości jest dużo. Rzecz jasna należy pamiętać o umiarze – pinsy zakładane do pracy muszą być stonowane- najnowszy artykuł.