Jaki kupić podarunek na 18-stkę?

Dzisiejsza młodzież posiada prawie wszystko. A czego nie ma, to ma możliwość sobie nabyć. W związku z tym dowolny podarunek dla świeżutkiej daty dorosłego może okazać się nietrafiony. Można nie wstrzelić się w gust. Woń pachnideł może nie odpowiadać, woda po goleniu może spowodować podrażnienia, natomiast szałowy balsam do ciała może uczulać. Podobnie samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary

Autor: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Źródło: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Można zakupić zły rozmiar (a za mała bluzka może powodować fontannę łez, depresję a także projektowanie restrykcyjnej diety skomplikowanej jedynie z liści sałat u osiemnastoletniej chrześnicy), frajerski odcień (Twój chrześniak może w twarz stwierdzić, że nie włoży tego badziewia) bądź zupełnie nieatrakcyjne okulary Ray Ban (a to dopiero jest dramat). Lepiej odpuścić sobie podobne pomysły, to zbyt ryzykowne. Jeśli zafundujemy chrześniakowi dowolny gadżet nadruk na gadżetach reklamowych elektroniczny Razer, to sprawa może być taka sama. Zaś kupując książkę, płytę CD ewentualnie DVD – istnieje niebezpieczeństwo, że młody/-a już ją ma – portal jaki sposób rozwiązać tenże gordyjski węzeł? Najłatwiej, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to z całą pewnością idzie o….kopertę. Ze stosownym wkładem, oczywiście. Chrześniak bądź chrześnica będzie mógł zakupić sobie coś, co go na pewno ucieszy. A może odkłada na prawo jazdy, samochód, wakacje z paczką znajomych bądź na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi pieniędzy z osiemnastkowych kopert przybliży się do realizacji swoich projektów. Z tej przyczyny prezent w postaci pieniędzy jest najlepszym rozwiązaniem.

Jak dużo dać na osiemnastkę? To zależy od stanu twojego portfela. Z drugiej strony wiemy, że chrzestnemu wypada dać więcej. Osiemnastkę ma się tylko raz w życiu, zatem i suma w kopercie powinna być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Jeżeli zarabiasz mało, to 200 zł to taka uczciwa suma. Przyjmuje się jednak, że 500 – 1000 zł będzie w sam raz. Usatysfakcjonuje jubilata i nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Ale oczywiście można zaszaleć oraz zaszpanować większą sumą – no w końcu, kto bogatemu zakaże ;). Ale tak na na serio, należy być rozważnym oraz dopasować kwotę do swojego stanu na koncie. A w wypadku potrzeby – odłożyć bądź pożyczyć. Najważniejsze, ażeby robić to z głową! Dołóżmy do koperty jakiś pamiątkowy drobiazg (np. ramki tradycyjne) – zobacz koniecznie.