Moda na lato 2015

Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuch i naklejane tatuaże. Ale tym razem w wersji luksusowej – miast barwnych obrazów, złote i srebrne wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy hit na lato, szczególnie plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym oryginalna biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszty niezależnie od firmy to blisko 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to idealny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem! Złoty i srebrny super wygląda na opalonej skórze. Można je użyć jako bransolety i łańcuszki. Doskonale wyglądają na plecach przy sukienkach oraz bluzkach z „rozciętymi” plecami.

Kto by pomyślał, że zmywalne tatuaże wrócą do łask. Standardowe wielobarwne i czarne tatuaże zostały wyparte metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho jak też hitatuaże (usuwanie tatuaży Szczecin)ą wolnością. BOHO Flash Tattoo najlepiej wyglądają na opalonej skórze oraz ekstra mienią się w słońcu. Fajowe jest to, iż dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je spożytkujemy. Możemy je ucinać, robić z nich klipsy, pierścienie, łańcuszki czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransoletki.

Każda z Was z pewnością pamięta jak nakleja się podobne tatuaże – metaliczne tatuaże. Skóra musi być sucha oraz nienatłuszczona. Wycinamy wyselekcjonowany tatuaż, usuwamy folię osłonową, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ścierką (beauty blender także sprawdza się świetnie) i delikatnie likwidujemy papier. Tatuaż wedle zapewnień fabrykanta trzyma się od 4 do 7 dób. Prawda jest troszeczkę inna. Tatuaż najlepsze studio tatuażu szczecin ciekawie wygląda w pierwszym i maksymalnie kolejnym dniu. Później tatuaż się ściera, natomiast niewidoczny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można nadzwyczaj prędko zmyć z pomocą oliwki i wacika. Możemy to uczynić minimalistycznie, albo absolutnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże uzupełnią każdy wakacyjny look.