A może na prezent kupić bieliznę?

To znany fakt, że dekadach przebytych razem płomyk erotyzmu zaczyna słabnąć. Wiele małżeństw rezygnuje z batalii o gorętsze pożycie, ale niektóre usiłują przywrócić stare emocje. Poszukują rady w gabinetach seksuologicznych, wybierają wspólnie filmy erotyczne, zamawiają przeróżne akcesoria erotyczne. Strojem, który może wnieść do łóżka wiele intensywnych uniesień, jest frywolna bielizna damska.

gorset

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Żony, które chcą znów oczarowywać swojego mężczyznę, powinny zatem poszukać takich ubrań. Mąż bez wątpienia polubi seksowne stringi. Dobrze jest wybrać stringi w kolorze czarnym albo karmazynowym, zwieńczone ładną kokardą.

A co powiecie na gorsety? Ta udręka kobiet z minionych lat dziś stała się pociągającym ubiorem erotycznym. Mało która kobieta i nauka robienia makijażu nie wkłada już gorsetu pod garsonkę, bo mody się zmieniły. Teraz gorsety kupuje się w zestawie z pasującymi majteczkami, by wzniecić w sypialni płomień erotyzmu.

Jeśli gorsety są dla ciebie niekomfortowe, wybrać w ich miejsce kuszące biustonosze. Zawsze miej baczenie na to, że góra i dół bielizny musi tworzyć komplet. Niedobrze dopasowane biustonosze i majtki prezentują się kiepsko. Biustonosze warto kupować w kolorze karmazynowym, najlepiej z jakimiś eleganckimi dodatkami, takimi jak na przykład falbanki.

Ale nie tylko w łóżku niewiasta, która chce uwieść faceta, musi ubierać się seksownie. Załóż ciasne leginsy, a twój facet bez wątpienia poczuje do ciebie świeże uczucia. Taki ubiór świetnie nadaje się na zajęcia jogi, na które trzeba się zapisać, by zachować smukłą sylwetkę cały czas.

Wyrzućcie, niewiasty, brzydkie piżamy i postawcie na erotyczna bieliznę. Rozpali to na nowo uczucia, a poza tym przyniesie wam satysfakcję z własnego, pociągającego image. A wszakże nic bardziej nie poprawia nastroju, jak nowe, śliczne ciuszki, nie ważne, czy są to letnie tuniki, czy seksowna bielizna damska, którą będzie podziwiał wyłącznie twój mąż.