Garnitur szyty na miarę jako podstawowy element garderoby każdego stylowego mężczyzny

W aktualnych czasach nie tylko kobiety mają uwagę na modę. Również mężczyźni chcieliby czuć się atrakcyjnie, dlatego śledzą bieżące trendy i uzupełniają półki w swojej szafie w coraz to nowe koszule, spodnie oraz buty.

Mężczyzna w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z podstawowych elementów garderoby jest garnitur szyty na miarę – tutaj szczegóły. Powinien posiadać go każdy przedstawiciel płci męskiej, jaki chciałby wyglądać rewelacyjnie podczas ważnych wydarzeń w życiu osobistym lub zawodowym. Jak wygląda proces szycia niniejszego garnituru? Gdy już zostanie wybrany odpowiedni salon krawiecki, trzeba zastanowić się, do czego będzie niezbędny nam taki strój. Okazji może być wiele, dlatego najlepiej wybierz jak najbardziej uniwersalny garnitur, który będziesz mógł nałożyć i na rozmowę z klientem, i na wieczorną kolację.

Pomyśl również, w jakich fasonach czujesz się najkorzystniej, aby krawiec mógł wziąć pod uwagę twoje wymagania oraz stworzyć idealnie dopasowany do ciebie szablon krawiecki. Pierwsze spotkanie to precyzyjne mierzenie. Później wybierana jest tkanina i wykończenia garnituru, takie jak kieszonki, podszewki czy monogramy, popularne wśród modnych mężczyzn. Panowie mają do podjęcia naprawdę dużo decyzji, np. dotyczących kontrastowych przeszyć, zatem warto jest wziąć ze sobą wybrankę swojego serca, jaka będzie mogła nas wesprzeć w tych trudnych wyborach. Możemy też zdać się na kompetencje oraz praktyki krawca, jaki poradzi nam, w czym będziemy najkorzystniej wyglądać.

Pan młody ze świadkiem

Autor: Lee Allison
Źródło: http://www.flickr.com
Po około dwóch tygodniach następuje pierwsza przymiarka, w której trakcie wprowadzane są potrzebne poprawki. Na kolejnej wizycie na ogół można już zabrać gotowy garnitur, by dobrać do niego dodatki (więcej informacji), takie jak skarpety, koszula czy obuwie. Koszt takiego garnituru rozpoczną się od sumy około 2,500 tys. i rośnie w górę w zależności od wybranego materiału lub wykończeń, jakie także decydują o jego idealnym wyglądzie. Dobrze skrojony garnitur (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/4/Garnitur%20ciemnoniebieski) będzie doskonale układać się na figurze oraz uwydatniać jej walory. Świadomość panów co do obecnej mody jest coraz większa, dlatego z pewnością bez problemu określą oni swoje potrzeby oraz oczekiwania, wybierając się do doświadczonego krawca. I ty zainwestuj w ten wydatek, a przekonasz się, że nie będą to zmarnowane fundusze, kiedy przejrzysz się w lustrze.