Czy ciucholandy znowu podbiją rynek ciuchowy?

Kupowanie w lumpeksach było bardzo rozpowszechnione jeszcze kilka lat wstecz. W wyniku powstawania dużych centrów towarowych oraz ściągania z zachodnich krajów silnie działających sieci odzieży, właściciele ciucholandów radzili sobie coraz gorzej i w konsekwencji byli zmuszeni zlikwidować swoje przedsiębiorstwa. Jednak niespodziewanie w ostatnim czasie ten trend całkowicie się przekształcił.

Na terenie naszego kontynentu second-handy ekspresowo powracają. Udało się odnaleźć receptę na to, żeby lumpeks był masowo uczęszczany przez kupujących i zapewniał zyski. Najważniejsze jest właściwe umieszczenie asortymentu i dobra hurtownia odzieży. Warto posiadać powiązania z paroma kontrahentami, również spoza kraju.

Mimo niskich cen ważnych w ciucholandach w poszczególne dni mamy możliwość skorzystać z jeszcze większych rabatów, jednak powinno spodziewać się mniejszego wyboru, ponieważ to głównie dni dostawy przyciągają najszerszą liczbę klientów. Dlatego to istotnie wspomniana wcześniej dobra hurtownia (hurtownia odzieży outlet) odzieży jest konieczna do należytego prosperowania tego biznesu. Trafionym planem jest śledzenie stron internetowych, gdzie umieszczane są zdjęcia asortymentu, który będzie można zakupić w nieodległym okresie.

Obok standardowych punktów odzież używana jest realna do nabycia w sieci. Każdy dodany przedmiot jest precyzyjnie przedstawiony i uwieczniony na zdjęciach. Znawcy odwodzą od ślepego podążania za obniżkami i kupowania rozsądnie, na podstawie swojego gustu. To odzież używana kojarzy się z second-handami, jednak otrzymamy tam także dzieła literackie, płyty, jak również dekoracje do domu. Więcej w temacie tu: .

szafa z ciuchami

Autor: Megan
Źródło: http://www.flickr.com

Nierzadko jesteśmy zobligowani do zaciskania pasa. Lumpeksy są więc idealną alternatywą dla amatorów zakupów, którzy za niewielką kasę mogą natrafić na interesujące i niepodrobione przedmioty, przeważnie w nienaruszonym stanie. Szablonowe myślenie o takim sklepie jako miejscu o nieprzyjemnym zapachu, pełnym ścisku i kiczowatych ciuchów zanika. Odzież używana nie jest tematem krępującym. Bez dwóch zdań możemy oczekiwać tworzenia następnych ciucholandów i rozbudowywania tych już istniejących.