Jak modnie się ubierać – użyteczny poradnik dla mężczyzn

Lata, kiedy wyłącznie paniom pasowało dbać o modny wygląd, dawno już odeszły w niepamięć. Dziś również często mężczyźni nie boją się bawić modą. Jakich ciuchów nie może zabraknąć w ich szafie w czasie okresu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje zaledwie parę zasad: powinno być wygodnie, praktycznie, ale też nie nudno. Chociaż panowie mają bardziej ograniczone pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć oryginalne stylizacje. W żadnej garderobie nie powinno nie być koszul.

męska moda

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com

W tym okresie najmodniejsze koszule mają mankiety trochę dłuższe niż zazwyczaj . Nadal z mody nie wychodzą fasony bardziej dopasowane do sylwetki, najlepiej w ciemniejszych, stonowanych barwach lub w drobną krateczkę. Tradycja nie oznacza jednak nudy. Najmodniejsze koszule to takie sięgające po kontrastowe elementy –przykładowo podwinięty mankiet albo kołnierz w innym odcieniu niż reszta materiału. Koszula zestawiona z garniturem to najlepszy przepis na stylowy wizerunek w miejscu pracy, podczas oficjalnych spotkań lub ważnych uroczystości rodzinnych. Z kolei koszula połączona z dżinsami to patent uniwersalny i prosty, odpowiedni zarówno na spotkanie z kolegami, jak i randkę. W jesiennie dni warto jednakże nie zapominać jeszcze o swetrze. Modne swetry to w pierwszej kolejności te z delikatnych materiałów wysokiej jakości. Warto wybierać wzory wykonane z bawełny, wełny, akrylu bądź ekskluzywnego kaszmiru .

Czy według Twojej opinii, prezentowany artykuł zasłużył na Twoje zainteresowanie? Jeśli tak, to zobacz również zbliżone przydatne wskazówki, które z pewnością zadowolą Twoją ciekawość.

Od lat w modzie zostają dopasowane do sylwetki modele, wsuwane przez głowę, z niedużym dekoltem.

moda męska

Autor: Digel
Źródło: Digel

W tym sezonie jednak modne swetry to także tradycyjne modele rozpinane lub ozdabiane fantazyjnymi guzikami na ramieniu. Warto w szafie mieć swetry w odcieniu czerni, granatu bądź szarości.

Czy omawiany temat Cię zaciekawi? Wejdź także na pomocne notatki (www.fabrykaoptyka.pl/) posiadające tak samo istotne dane, które na pewno kompletnie Cię pochłoną.

Modne są także fasony modele wzorzyste – w poziome pasy, figury geometryczne albo melanżowe.Sweter to wyjątkowo praktyczny ciuch. Połączony z klasyczną koszulą, okaże się niezastąpiony w każdej oficjalnej okoliczności. Jeśli natomiast zestawimy go ze zwyczajnym T-shirtem, znakomicie sprawdzi się na co dzień Szukając fasonu dla siebie, warto zwrócić uwagę nie jedynie na wzór i odcień, ale też materiał i staranność wykonania. Wysokiej klasy koszule i swetry będą nam służyć dłużej niż wyłącznie jeden sezon.