Jak powinien ubierać się mężczyzna, aby wyglądać dobrze? To jest zależne od paru rzeczy

Kto orzekł, że tylko kobiety powinny wyglądać adekwatnie do mody? Chociaż moda to ich żywioł i osoby projektujące ciuchy często dla nich przygotowują nowe kreacje, to tak naprawdę pośród mężczyzn istnieje całkiem spore zapotrzebowanie na to, żeby wyglądać modnie. Jak powinien wyglądać modny mężczyzna, jaka odzież męska jest dla niego właściwa? Na takie pytanie nie ma łatwej odpowiedzi.

bluza męska

Źródło: pixabay

Wszystko jest zależne od tego, jak dany mężczyzna się prezentuje. To znaczy, czy jest wysoki, niski, posiada jasne albo ciemne włosy, jest umięśniony, szczupły, a może trochę – jak to mawia się kolokwialnie – “przy kości”. Te wszystkie czynniki coś znaczą, jednak identycznie jest z kobietami, gdyż przecież każda jest inna. Dlatego na początku trzeba dobrze przeanalizować własną budowę, aby przypadkiem nie marnować czasu na poszukiwanie ubrań, które kompletnie nie będą do nas pasować. Takie ubrania nie dosyć, że będą źle dobrane, to do tego będziemy się w nich źle czuć. Szkoda czasu i gotówki na takie próby (4xl t shirt). Wiadomo, że jeśli mamy trochę nadwagi to nie należy kupować nazbyt małych rozmiarów, bo będą opinać nasze ciało oraz uwidaczniać fałdki tłuszczu. Podobnie, szczupła osoba nie powinna kupować nazbyt szerokich oraz długich koszulek, bo będą one na takiej figurze po prostu źle dopasowane. Co więcej, z pewnością nie będziemy czuć się dobrze w takich ciuchach, choćby taka koszulka czy bluza męska była nie wiadomo jak fajna.

koszulka

Źródło: pixabay

Najczęściej osoby dobrze zbudowane noszą obcisłe koszulki. W sporej liczbie przypadków prezentuje się to dobrze, bo dzięki temu są w stanie zaprezentować własną muskulaturę, niemniej we własnej szafie muszą też posiadać inne, bardziej luźne ubrania. Zasada jest prosta, że jak dobrze wyglądamy to każdy ciuch będzie na nas ładnie wyglądał, niekoniecznie trzeba ciągle podkreślać piękną muskulaturę. Takie proste porady mogą spowodować, iż z jednej strony będziemy wyglądać dobrze, z drugiej zaś nasze samopoczucie będzie bardzo dobre. Nie warto bezmyślnie śledzić, co jest w modzie, gdyż w ten sposób nigdy nie osiągniemy tego najlepszego stylu, czyli ubioru, w którym czujemy się najlepiej – polo 3xl.

Inne, też bardzo interesujące szczegółowe omówienie (http://www.tdruk.pl/produkt/koszulka/) tego zagadnienia odnajdziesz tu. Przeczytaj koniecznie a na pewno nie stracisz czasu!

Zamiast tego dobrze jest ubierać się w coś, w czym naprawdę czujemy się doskonale, nie zapominając jednak o kilku rzeczach, jakie zostały omówione w tym artykule.