Jun 22

Nadwaga oraz współczesna moda jako powody istnienia ciuchów w rozmiarze 4XL

Mon, 06/22/2015 - 10:46 — admin
Niezdrowy tryb życia, kaloryczne pożywienie powodują, żedużo osób choruje na otyłość, która bez wątpienia jest chorobą XXI wieku. sprawia to zwiększeniepopytu na ciuchy w dużych rozmiarach - w tym na koszulki 4XL. Owe koszulki posiadają teżalternatywne zastosowanie - są częścią ubioru ludzi młodych, którzy pożądają odznaczać się wśród innych, szukają wyrazistości oraz inności.

Pokaźna oferta koszulek 4XL w branży odzieżowej - moda dostępna dla wszystkichmężczyzna w garniturze
Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawowym częścią garderoby są koszulki: t-shirty, topy, polo. Umożliwiają one wyrażanie siebie w prosty sposób, dzięki swej różności oraz dostępności.Popyt na koszulki o obszernych rozmiarach czyni, że branża odzieżowa proponuje znaczącą gamę barw koszulek, wzorów i modeli - kolorowe, czarno-białe, w kropki, paski, z rękawami i bez - także w rozmiarach 4XL. Powoduje to, że kobiety i mężczyźni o każdej wadze i posturze mają możliwość wyglądać modnie, a przez to - czuć się dobrze. Bogaty asortyment w sklepach stacjonarnych i internetowych- sprawdź ofertę na witrynie http://2xldo8xl.pl/T-SHIRTY%282,2417,%29.aspx z odzieżą o dużych rozmiarach nie są prowadzone jednak od zawsze - zwiększa się ich ilość ostatnimi czasy. Dawniej osoby z otyłością były zmuszone zakładać nudne, biedne wzorem oraz kolorem ubrania, których zakup zmuszało do niemałych poszukiwań.

Koszulki 4XL nie jedynie dla osób z nadwagą - stylowo w szerokich stylizacjach

uśmiechnięty mężczyzna w koszuli
Autor: Patricia dos Santos Paton
Źródło: http://www.flickr.com
Standardowo wydaje się, że ciuchy wsporych rozmiarach są proponowane dla ludzi otyłych,o dużym wzroście, o nietuzinkowych rozmiarach. W rzeczywistości jest jednak inaczej - owe ubrania znajdują miejsce w garderobach młodych ludzi, którzy nie borykają się z takimi problemami. Niestandardowy sposób ubierania, czyli chęć posiadania innego wizerunku niż reszta to przesłanki mody streetwear. Charakteryzuje się ona luźnym stylem, upodobaniem, między innymi, w ciuchach o dużych krojach -też w rozmiarach 4XL. Przynależyciele subkultur wyróżniających się takimi stylami jak skate, hip-hop również rozpowszechniają noszenie dużych koszulek.

(more...)