Feb 14

Ubrania męskie

Fri, 02/14/2014 - 16:01 — admin
Nie tylko panie uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Garderoby panów często są okazalej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni koronują doskonale dobrane do stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?
Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Tak czy inaczej istnieją i prężnie działają domy mody dla panów. Moda męska jest również pokazywana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są ubrania raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska może być tematem fascynującym i ciekawym.

Zaskakujące, jednak prawdziwe. Najnowsze trendy na pewno trafią w gust odważnych panów. Powracają odważne barwy, zwłaszcza górnej części odzienia, np. kurtki męskie (więcej tu).Okres lata jest szczególnym momentem, kiedy to pojawia się potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Panie w tym czasie zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei wybierają szorty. Nierzadko jednak panowie nie dają się namówić do kupna sandałów i w okresie letnim chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tutaj: dobre źródło). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla skóry i bywa przyczyną odparzeń podczas gorących dni. Z kolei męski strój elegancki nie w każdej sytuacji zawiera w sobie wersję letnią.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Szokującą kolekcję męską na jesień i zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty i szarości. Stroje prezentowane na modelach odstawały od oczywistych kształtów i standardowych proporcji.

(more...)