Dec 05

Sukienki weselne i wieczorowe - czym kierować się przy doborze tej jedynej kreacji?

Tue, 12/05/2017 - 15:31 — admin
Z pasji do szycia i produkowania coraz to nowych stylów budowane są nowe salony z sukniami ślubnymi i wieczorowymi. Oferują one Paniom potężny wybór kreacji dopasowanych do różnych nurtów i postaw. Takie sklepy budzą gigantyczne zaintrygowanie wśród płci kobiecej, ale także męskiej, gdyż mężczyźni też czasem chcą sprawić przyjemność wybrankom.

u Vaiolett
Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Długie lub krótkie, barwne bądź też stonowane - suknie wieczorowe i sukienki weselne muszą być dopasowane stosownie do naszej figury i osobowości. Nie można czuć się w niej niewygodnie, gdyż wtedy na przyjęciu nie będziemy śmiało się zachowywać ani poruszać.Kreacja powinna uwidoczniać to, z czego w naszej figurze jesteśmy najbardziej dumne oraz taić mankamenty. Dlatego też nie Panie nie mogą do takiego istotnego zakupu podchodzić same. Mając obok siebie przyjaciela czy koleżankę z pracy, będziemy miały się do kogo zwrócić o wskazówkę. Zdarzają się jednak wypadki, gdy to kobieta wkracza sama do salonu i wypatruje pomocy obsługi. To udowadnia nic innego jak tylko to, że załoga zatrudnionych osób w takiej specjalności musi mieć do tego "smykałkę". Zatrudniony powinien umieć doradzić, lecz nie wymuszać niczego. Wyobraźmy sobie sytuację, iż pani poszukująca sukienki mimo swoich wątpliwości wierzy w zapewnienia obsługującej jej kobiety, że wygląda cudownie. W następnej kolejności pojawiając się na balu, koleżanki wytykają ją palcami lub śmieją się z boku, gdyż jej strój nie leży na niej godziwie. Nie ulega wątpliwości, iż uświadamiając sobie to, osoba ta nie poleci nikomu tego miejsca, a sama też do niego nigdy nie wróci. Zatem posiadaczom tychże salonów proponujemy selekcjonowanie kadry pracowniczej przyzwoicie do wymagań sklepu, dbając przy tym o dostatek swój i klientów.

Suknie wieczorowe są wykonane na rozmaite okazje - stylowe propozycje. Jedne bardziej świecące , inne spokojne, są też te w wyższym stopniu lub mniej wyzywające. Powinno się więc niekiedy poświęcić więcej czasu na dobór tej wyjątkowej, niż dalej być obiektem plotek czy dowcipów na temat wyglądu.

(more...)