Feb 05

Moda na lato 2015

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
Rok 2015 to powrót lat 90. Znowu wkładamy platformy, odkryty brzuch i naklejane tatuaże. Ale tym razem w wersji luksusowej – miast barwnych obrazów, złote i srebrne wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy hit na lato, szczególnie plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym oryginalna biżuteria. Jak to działa? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się mniej więcej 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest kilka rozmaitych wzorów. Koszty niezależnie od firmy to blisko 30 złotych.


tatuaż
Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to idealny dodatek do letniej stylizacji w stylu boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem! Złoty i srebrny super wygląda na opalonej skórze. Można je użyć jako bransolety i łańcuszki. Doskonale wyglądają na plecach przy sukienkach oraz bluzkach z "rozciętymi" plecami. (http://www.nomar.com.pl/oferta/tatuaze-zmywalne)

Kto by pomyślał, że zmywalne tatuaże wrócą do łask. Standardowe wielobarwne i czarne tatuaże zostały wyparte metalicznymi. Metaliczne tatuaże wiążą się ze stylem boho jak też hippisowską wolnością. BOHO Flash Tattoo najlepiej wyglądają na opalonej skórze oraz ekstra mienią się w słońcu. Fajowe jest to, iż dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy jak je spożytkujemy. Możemy je ucinać, robić z nich klipsy, pierścienie, łańcuszki czy
tatuaż
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
bransoletki.


Każda z Was z pewnością pamięta jak nakleja się podobne tatuaże - metaliczne tatuaże. Skóra musi być sucha oraz nienatłuszczona. Wycinamy wyselekcjonowany tatuaż, usuwamy folię osłonową, przylepiamy go, dociskamy wilgotną ścierką (beauty blender także sprawdza się świetnie) i delikatnie likwidujemy papier. Tatuaż wedle zapewnień fabrykanta trzyma się od 4 do 7 dób. Prawda jest troszeczkę inna. Tatuaż ciekawie wygląda w pierwszym i maksymalnie kolejnym dniu. Później tatuaż się ściera, natomiast niewidoczny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można nadzwyczaj prędko zmyć z pomocą oliwki i wacika. Możemy to uczynić minimalistycznie, albo absolutnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże uzupełnią każdy wakacyjny look.

(more...)