Męska moda na co dzień

Coraz to częściej kieruje się uwagę na nowe trendy a także tendencje występujące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi przemianami. Dale wielu jednak dylematy typu „mucha czy krawat?” lub „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy mężczyźni coraz to większą wagę przywiązują do swojego wyglądu. Do lamusa odchodzą wyciągnięte dresy i nazbyt duże T-shirty. Warto przyjrzeć się nie jedynie trendom w modzie męskiej, ale także klasykom, jakie za każdym razem będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy facet może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym aby przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Idzie tu o własną interpretację a także odnalezienie własnego stylu. Każdy dżentelmen powinien zdawać sobie sprawę z siły jaką daje gustowny wygląd. Niektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, ponieważ nie jest. Jednakże jest bardzo ważny, bo buduje pierwsze wrażenie, jakie częstokroć jest elementem decydującym. Zadbany, dobrze ubrany mężczyzna to synonim powodzenia oraz pewności siebie. Nie dobrze jest rezygnować z możliwości które daje nam ubiór.Istotna zasada, która tyczy się właściwie każdego elementu garderoby męskiej – kupujmy ubrania w swoim rozmiarze. Panowie mają niestety tendencję do kupowania za dużych jeansów, marynarek, koszul, tak jakby bali się włożyć coś nazbyt dopasowanego. Tymczasem nic tak nie akcentuje stylu faceta jak dobrze dopasowana marynarka (https://noor.pl/pl/page/7/kolekcja/17/Marynarka%20niebieska%20w%20krat%C4%99) albo koszula inspiracji można szukać np: sprawdź koniecznie. Tak krawat jak również marynarkę panowie mogą nosić na wiele sposobów.

ubrania i dodatki dla mężczyzn

Źródło: pixabay

Starczy, dobrać marynarkę o troszkę mniej wytwornym kroju oraz materiale, dla przykładu z sztruksu bądź tweedu i już! Taką marynarkę możemy nosić nawet do spodni jeansowych. Istotne jednak aby tak spodnie jak również marynarka były odpowiednio dopasowane. Niektórym wydaje się, iż krawat przeznaczony jest jedynie na bardzo poważne okazje, jednakże w modzie męskiej wcale nie ma takich ograniczeń Na co dzień polecane są mniej oficjalne krawaty zrobione np. z wełny. Z barwami krawatów możemy naprawdę poeksperymentować, dobrze jest bawić się modą – . Klasykiem w męskiej modzie są koszulę w kratę, które możemy dobrać do właściwie każdej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki i materiału z którego wykonana została koszula).