Co musi się znaleźć w każdej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasem jest, że kobieta ma pełną szafę ciuchów, a nie wie tak naprawdę co na siebie włożyć. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, lecz brakuje właściwie tej odpowiedniej na dany dzień. Dlaczego tak się dzieje oraz czy coś można na to poradzić?Najczęściej przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ciuchów, lecz później i tak wydaje się, że nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie ciekawe i adekwatne do danej chwili.

szafa

Źródło: foter.com

Problemem jednak nie jest to, iż nic w naszych szafach nie ma, natomiast to, że jest tam za dużo ubrań, zaś z niektórymi z pewnością trudno się rozstać. Niektóre ubrania zostają z powodu sentymentu, inne gdyż po prostu mogą się przydać. Jednocześnie kupuje się nowe ubrania pod wpływem chwili, gdyż są modne, a niekoniecznie dobrze na nas wyglądają. To wszystko sprawia, iż choć nasza szafa pełna, to paradoksalnie nic w niej nie ma. I co w takiej sytuacji? Niestety, trzeba rozpocząć od kroku diametralnego, czyli usunięcia garderoby – Usuńmy takie, które są zbyt ciasne, albo których nie zakładaliśmy przez parę lat, gdyż to oznacza, że nie są nam potrzebne. To co zostanie musimy przejrzeć pod kątem kolorystycznym, lecz równocześnie sprawdźmy czy ubrania przypadkiem nie są rozciągnięte, zmechacone czy poplamione. W szafie powinny znajdować się głównie rzeczy uniwersalne.

klasyka w szafie

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Warto mieć tak zwaną małą czarną, jeszcze w dwóch różnych fasonach, ciemniejszy kostium w kolorze granatowym albo czarnym jak również czarne i jasne spodnie przykłady tu: Muszą też się znaleźć dopasowane żakiety, jakie są świetne w różnych sytuacjach. Należy dobrać także biżuterię i dwie eleganckie torebki. W naszej szafie powinien także być prostego kroju trencz jak i cieplejszy płaszczyk, jaki cały czas jest modny.

Nie możesz się doczekać następnych interesujących wpisów na ów temat? Przekazujemy Ci dobrą informację – kliknij (www.pralnia-warszawianka.pl/cennik) w poniższy link i delektuj się czytaniem.

Tak właśnie prezentuje się moda damska na co dzień, posiadając w związku z tym takie standardowe ubranie możemy być pewne, iż będziemy się prezentować zawsze modnie i elegancko. W szafie powinny być także klasyczne, zrobione z odpowiedniej jakości tkaniny kurtka dżinsowa oraz dżinsowe spodnie. Należy mieć chociaż dwie pary tego typu spodni. Jedna z nich będzie idealna do obuwia na wysokim obcasie, natomiast druga krótsza, do obuwia na niskim obcasie.