Syndicate content

Biżuteria

Feb 05

Oryginalny podarunek dla drugiej połowy

Mon, 02/05/2018 - 17:33 — admin
kobieta
Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakie mogą sobie wyobrazić. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – na przykład ślubu lub pierwszej randki.

(more...)

Feb 05

Męski outfit - jak może się prezentować mężczyzna z klasą

Mon, 02/05/2018 - 17:14 — admin
mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Mało tego – bardzo często stosowane w praktyce. Toteż jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak należy się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co gorsza – przez własną nieuwagę.

(more...)

Feb 05

Jakim sposobem wybrać trafny prezent dla kobiety - pomysły i inspiracje

Mon, 02/05/2018 - 15:38 — admin
upominki
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór prezentu dla kobiety nie zawsze jest nietrudny, w szczególności, że sporo kobiet jest dość wybrednych. Kupując prezenty dla kobiety należy więc dobrze się zastanowić nad tym, jaki prezent będzie odpowiedni, a jakich prezentów lepiej unikać. Dobór prezentu zależy w szczególności od tego dla KOGO go kupujemy.

(more...)

Feb 05

W jaki sposób ubrać się za relatywnie małe pieniądze?

Mon, 02/05/2018 - 15:38 — admin
odzież dla puszystych duże rozmiary
Źródło: http://pixabay.com
To chyba typowe, że zwykła pani pragnie ubierać się elegancko, zmieniać ubrania jak najczęściej, a do tego w żadnym razie nie wydawać wielu pieniędzy. I chociaż oczywiście nie mogę podać w tym momencie sposobu na to, aby najzwyczajniej w świecie móc ubrać się za zdecydowanie niewielkie pieniądze, to generalnie spokojnie coś tam mogę powiedzieć.

(more...)

Feb 05

Teczka konferencyjna to główne wyposażenie prawdziwych dyrektorów

Mon, 02/05/2018 - 15:30 — admin
teczka z dokumentami
Autor: Flazingo Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy prezesem jakiegoś zakładu, albo istotnym jej członkiem i bierzemy udział w wielu różnych konferencjach oraz spotkaniach handlowych, to pragniemy trzymać wszystkie najistotniejsze pisma przy sobie. Dlatego właśnie niezbędnym wyposażeniem powinna stać się dla nas teczka konferencyjna, która jest elegancka, przeważnie wykonana z fantastycznej jakości skóry, występująca w kolorach czerni, brązu i bordo, i mająca liczne przegródki.

(more...)

Feb 05

Dobry zegarek dla mężczyzny nie jest zły

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
męski zegarek
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć fajny zegarek. Odpowiednio dopasowany produkt jest w stanie bardzo dobrze uwypuklić charakter człowieka, z którym przyszło nam porozmawiać. Z tego powodu zegarki męskie lorus są tak popularne.

(more...)

Feb 05

Niełatwa sztuka perfumowania się. Czy robimy to dobrze? Dlaczego nie?

Mon, 02/05/2018 - 12:32 — admin
Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są dopełnieniem całego stroju. Z ich pomocą możemy czuć się niesamowicie kobieco. Każda z kobiet posiada w swojej toaletce co najmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Podstawowe pytanie brzmi jednak czy umiemy z nich poprawnie korzystać? Nawet jeżeli jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie inaczej. Dlaczego?

(more...)

Feb 05

Jeśli zamierzamy sprawić miłą niespodziankę naszemu mężowi to na pewno przydadzą się stroje erotyczne

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
bielizna
Źródło: foter.com
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi lubi się wyjątkowo dobrze zabawić, nie tylko będąc w związku, ale także pozostając osobą bez wstępowania w poufałe stosunki interpersonalne. Powodów tego postępowania może być nadzwyczaj wiele, począwszy chociażby od takich kwestii, iż pracujemy każdego miesiąca coraz to więcej i coraz nagminniej musimy starać się jak najdoskonalej odpocząć.Bezsprzecznie zabawa jest jedną z kluczowych kwestii, dzięki którym możemy bez kłopotu naładować swoją siłę do dalszego funkcjonowania a także poznać nowych ludzi.

(more...)

Feb 05

Moda na lato 2015

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch i przyklejane tatuaże! Ale tym razem w edycji stylowej – miast kolorowych obrazków, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, przede wszystkim plaże oraz festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, oczekujemy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszt niezależnie od firmy to ok. 30 złotych.

(more...)

Feb 05

Buty na zimę i inne artykuły godne uwagi

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
ciepłe butki
Źródło: pixabay.com
Kiedy nasze pociechy zaczynają stawiać pierwsze kroki nachodzi nas myśl związana z obuwiem dla naszego dziecka. Początkowo ubiera się malusie buciki, bardzo często z materiału. Ale po jakimś czasie będziemy musieli kupić dziecku zwykłe buty. Wtedy zaczynają się poszukiwania. Jeśli jest zima to najsensowniejsze okażą się buty zimowe mrugała.

(more...)