Syndicate content

perfumy

Feb 05

Niełatwa sztuka perfumowania się. Czy robimy to dobrze? Dlaczego nie?

Mon, 02/05/2018 - 12:32 — admin
Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są dopełnieniem całego stroju. Z ich pomocą możemy czuć się niesamowicie kobieco. Każda z kobiet posiada w swojej toaletce co najmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Podstawowe pytanie brzmi jednak czy umiemy z nich poprawnie korzystać? Nawet jeżeli jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie inaczej. Dlaczego?

(more...)

Feb 02

Oryginalne wody perfumowane sprzedawane na polskim rynku

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
perfumy
Źródło: pixabay.com
W obecnych czasach każda pani może bez trudności znaleźć dla siebie naprawdę oryginalne perfumy, kierując się kluczowymi oczekiwaniami. Warto zaznaczyć, że współcześnie szczególnym powodzeniem cieszą się w dużej mierze wody perfumowane, które są dostępne w preferencyjnych cenach. Sporo kobiet zaznacza, że dzięki odpowiednio dobranym zapachom można wspaniale określić swoją osobowość.

(more...)

Jan 17

Zadbani faceci to już codzienność

Wed, 01/17/2018 - 15:20 — admin
mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj już chyba żaden facet nie musi wstydzić się tego, że o siebie dba. Fantastyczny facet to dzisiaj symbol pożądania dla na pewno każdej dziewczyny. Trzeba wiedzieć, jakimi cechami powinien odznaczać się zadbany mężczyzna w teraźniejszych czasach.

(more...)

May 31

Zapachy Versace oznaką klasy i oryginalnego smaku

Tue, 05/31/2016 - 08:57 — admin
markowe perfumy
Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy znanych marek świadczą o niebagatelnym stylu i ponadczasowej elegancji. Finezyjne kompozycje zapachowe powinny być dostosowane do pory roku, wieku, płci, stylu, a nawet wigoru osób, które je wybierają. Profesjonalnie wyselekcjonowane perfumy przyczyniają się do wspaniałego samopoczucia i uzupełnienia naszego wyglądu zewnętrznego. W lecie przeważnie lubimy subtelne, energetyzujące, orzeźwiające wody toaletowe z nutką woni owoców tropikalnych, trawy cytrynowej, czy cydru.

(more...)

Oct 21

W jaki sposób facet może stać się modny? Czy jest to możliwe? Jak to zrobić?

Wed, 10/21/2015 - 11:35 — admin
błyszczące pikolaki na soczystej zielonej trawie
Źródło: flickr.com
Mówi się, iż moda to coś co dotyczy pań, iż to one tylko o tych rzeczach myślą, a panowie prędzej zadowolą się byle czym. Często może tak się to przedstawiać, lecz z pewnością to nie jest zasada, do jakiej wszyscy się stosują. Dowodem jest coraz bardziej liczna rzesza mężczyzn, jacy chcą się ubierać modnie oraz elegancko. By to osiągnąć trzeba znać kilka reguł.

(more...)

Sep 21

Nabywanie perfum w perfumeriach internetowych

Mon, 09/21/2015 - 13:51 — admin
perfumy
Autor: Florian Lehmuth
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumerie internetowe mają ogromnie duży i atrakcyjny asortyment perfum. Toteż dużo postaci coraz entuzjastyczniej zagląda do perfumerii internetowych w poszukiwaniu nowiuteńkich albo swoich ulubionych zapachów. W perfumeriach internetowych odkryjemy zarówno zapachy damskie, jak również męskie. Każdy odszuka coś dla siebie czy dla swoich bliskich.

(more...)

Jun 22

O jakie szczegóły ma obowiązek dbać każdy facet?

Mon, 06/22/2015 - 08:56 — admin
Dior, perfumy
Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz osobisty wizerunek to niebywale wart podkreślenia element codzienności. Chociaż w wielu przypadkach banalizujemy jego znaczenie, to jednakże okazuje się, że w życiowych sytuacjach zdoła on kategorycznie działać na naszą korzyść. W związku z takim stanem spraw ogromnie znaczące jest, aby przedstawiać się możliwie jak w najwyższym stopniu pozytywnie we wszystkich sytuacjach w trakcie naszego życia.

(more...)