Syndicate content

praca

Feb 02

Ubranie na co dzień, zatem jak się czuć wygodnie, ale i nie utracić własnego stylu

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
sklep odzieżowy
Panie zabiegają o swój wygląd i chciałyby codziennie, również w typowy poniedziałek, prezentować się ładnie. Jednakże nie możemy cały czas się stroić, od tego są tylko większe wyjścia. Na co dzień można prezentować się zwyczajnie, ale oczywiście nie pospolicie. Za każdym razem należy zachować swój styl. Co zatem ubrać, by czuć się komfortowo, a równocześnie podobać się sobie?

(more...)

Jan 17

Eleganckie aktówki oraz szykowne, użyteczne listonoszki

Wed, 01/17/2018 - 13:33 — admin
biznesmen
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Aktówki znakomicie nadają się do przenoszenia różnych dokumentów, dlatego jeśli w wielu przypadkach masz styczność z różnymi dokumentami to naturalnie aktówka okaże się dla Ciebie nadzwyczaj wydajnym wyposażeniem.

(more...)

Sep 29

Teczki męskie, aktówki damskie – elementy, które każdemu dodadzą gustowny oraz wytworny wygląd w szczególności podczas biznesowych spotkań.

Tue, 09/29/2015 - 15:59 — admin
Teczka, aktówka
W dobie rozkwitu środków masowego przekazu ludzie bardzo często zwracają uwagę na różne rzeczy. Jedną z nich jest ich wygląd. W związku z przekazywanymi przez media wzorów piękna obywatele coraz bardziej kładą nacisk na swój wygląd. Chcą w każdej okoliczności świetnie się prezentować.

(more...)

Sep 24

Kto pójdzie na szkolenie z tematyki dress code i dlaczego taka wiedza w ogóle bywa przydatna

Thu, 09/24/2015 - 10:30 — admin
szkolenie ze stylistką
Źródło: sitiodamulher.com
Ładny, czyli gustowny i modny oraz odpowiedni do konkretnej sytuacji strój jest największym sprzymierzeńcem kobiet, chociaż i ten temat nierzadko pozostaje nieobcy również mężczyznom. Aby ubierać się zgodnie z najświeższymi trendami, to należy rzecz jasna mieć wiedzę z takiej tematyki. Potrzebne wiadomości można w prosty sposób zdobyć, na przykład w sieci, chociaż należy przy tym uważać, żeby nie nauczyć się kompletnych absurdów,

(more...)