Syndicate content

praca

Feb 02

Ubranie na co dzień, zatem jak się czuć wygodnie, ale i nie utracić własnego stylu

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
sklep odzieżowy
Panie zabiegają o swój wygląd i pragną każdego dnia, nawet w powszedni poniedziałek, prezentować się ładnie. Jednak nie można nieprzerwanie się stroić, od tego są wyłącznie większe wyjścia. Na co dzień można prezentować się normalnie, ale jak najbardziej nie nijako. Zawsze na pierwszym miejscu stoi własny charakter. W co w takim razie się ubrać, aby czuć się wygodnie, a zarazem podobać się sobie?

(more...)

Jan 17

Eleganckie aktówki oraz szykowne, użyteczne listonoszki

Wed, 01/17/2018 - 13:33 — admin
biznesmen
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Aktówki znakomicie nadają się do przenoszenia różnych dokumentów, dlatego jeśli w wielu przypadkach masz styczność z różnymi dokumentami to naturalnie aktówka okaże się dla Ciebie nadzwyczaj wydajnym wyposażeniem.

(more...)

Sep 29

Teczki męskie, aktówki damskie – elementy, które każdemu dodadzą gustowny oraz wytworny wygląd w szczególności podczas biznesowych spotkań.

Tue, 09/29/2015 - 15:59 — admin
Teczka, aktówka
W dobie rozkwitu środków masowego przekazu ludzie bardzo często zwracają uwagę na różne rzeczy. Jedną z nich jest ich wygląd. W związku z przekazywanymi przez media wzorów piękna obywatele coraz bardziej kładą nacisk na swój wygląd. Chcą w każdej okoliczności świetnie się prezentować.

(more...)

Sep 24

Kto pójdzie na szkolenie z tematyki dress code i dlaczego taka wiedza w ogóle bywa przydatna

Thu, 09/24/2015 - 10:30 — admin
szkolenie ze stylistką
Źródło: sitiodamulher.com
Piękny, czyli elegancki i modny oraz stosowny do konkretnej sytuacji ubiór jest największym sprzymierzeńcem dam, choć i ten temat często pozostaje nieobcy również mężczyznom. Aby ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, to należy rzecz jasna mieć wiedzę z tej tematyki. Niezbędne wiadomości można w prosty sposób zdobyć, na przykład w internecie, chociaż należy przy tym uważać, żeby nie nauczyć się kompletnych absurdów,

(more...)