Syndicate content

moda męska

Jan 07

Moda męska – czemu cieszy się dziś coraz większym zainteresowaniem?

Thu, 01/07/2016 - 12:06 — admin
pokaz mody męskiej
Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com
Moda ma duże znaczenie dla większości współczesnych osób. Jest to w pewnej mierze skorelowane z naciskami kładzionymi na atrakcyjność wizualną człowieka, który chce dbać o własny wygląd, swoje ciało i styl ubierania się. Obecnie coraz więcej mężczyzn jest żywo zainteresowanych zagadnieniami mody. Z jakiego powodu? Obecne pokolenie uświadomiło sobie, że stosowny wygląd to istotny element tego świata. Rzecz jasna, moda męska to nie jest tylko współczesne zjawisko.

(more...)

Nov 20

Koszulka czy biała koszula

Fri, 11/20/2015 - 15:49 — admin
sklep
Źródło: http://pixabay.com
Coraz to częściej zwraca się uwagę na nowe trendy oraz tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednak nadąża za wszystkimi zmianami. Dale wielu jednak dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są stale niezmienne. Polscy panowie coraz większą baczność przywiązują do swego wyglądu. Do lamusa odchodzą porozciągane dresy i zbyt duże T-shirty. Warto przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w modzie męskiej, ale także klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy facet może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda w końcu nie polega na tym ażeby przyjmować bezkrytycznie każde trendy.

(more...)

May 29

Jakiego rodzaju są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

Thu, 05/29/2014 - 13:28 — admin
modni mężczyźni
Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Co rok i każdego roku zmienia się moda męska i moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, ale nie muszą zawsze przetrwać, tak samo jak trendy na lato czy zimę. Panie z większości krajów od lat bez przerwy bardzo się starają nadążyć za ewoluującymi wzorcami. Niektóre wybrały uniwersalną zasadę wyciągania z aktualnych propozycji jedynie tego, co naprawdę im będzie pasowało i ma szansę sprawdzić się na dłużej. Inne przebierają się każdego sezonu w kogoś nowego i rujnują budżet przez coroczne zamiany zawartości swojej szafy, lecz ostatecznie i tak nie są zbyt zadowolone z tego co posiadają.

(more...)