Syndicate content

moda męska

Jan 07

Moda męska – czemu cieszy się dziś coraz większym zainteresowaniem?

Thu, 01/07/2016 - 12:06 — admin
pokaz mody męskiej
Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com
Moda posiada wielkie znaczenie dla większości dzisiejszych osób. Jest to w istotnej mierze powiązane z naciskami kładzionymi na atrakcyjność wizualną człowieka, jaki chce dbać o swój wygląd, swoje ciało i styl ubierania się. Dziś o wiele więcej mężczyzn jest żywo zaciekawionych zagadnieniami mody. Czemu? Obecne pokolenie uświadomiło sobie, że odpowiedni wygląd to ważny element nowoczesnego świata. Naturalnie, moda męska to nie jest tylko współczesne zjawisko.

(more...)

Nov 20

Koszulka czy biała koszula

Fri, 11/20/2015 - 15:49 — admin
sklep
Źródło: http://pixabay.com
Coraz to częściej kieruje się uwagę na nowe trendy jak też tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi zmianami. Dale wielu jednakże dylematy typu „muszka czy krawat?” bądź „T-shirt czy koszula?” są ciągle niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą baczność przywiązują do swojego wyglądu. Do niepamięć odchodzą wyciągnięte dresy oraz nazbyt duże koszulki. Warto przyjrzeć się nie tylko trendom w męskiej modzie, ale również klasykom, które zawsze będą na topie. Prawda jest taka, że każdy facet może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda w końcu nie polega na tym żeby przyjmować bezkrytycznie wszelkie trendy.

(more...)

May 29

Jakiego rodzaju są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

Thu, 05/29/2014 - 13:28 — admin
modni mężczyźni
Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Co sezon i co rok zmienia się moda męska oraz moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, lecz nie zawsze muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato czy zimę. Kobiety z większości krajów od lat bezustannie bardzo się starają nadążyć za zmieniającymi się wzorcami. Jedne wybrały uniwersalną metodę wyciągania z aktualnych propozycji jedynie tego, co rzeczywiście im pasuje i może sprawdzić się na dłużej. Inne przebierają się każdego sezonu w kogoś innego i rozbijają budżet przez coroczne zamiany zawartości szafy, a w efekcie i tak nie są zbyt zadowolone z tego co posiadają.

(more...)