Syndicate content

sport

Dec 29

Mawia się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej określają jej posiadaczkę

Fri, 12/29/2017 - 10:49 — admin
torebka
Kobieca torebka to jest coś, co chyba niejednego mężczyznę przeraża. Studnia bez dna, damski zamęt, w jakim bez zadnych trudności odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najmocniej natomiast mężczyzn przeraża, kiedy ich dziewczyna prosi, aby coś wyciągnąć z torebki… No tak, ale jak tu się połapać? Bądźmy jednak obiektywni i przyznajmy, że w jednej torebce jest bardziej schludnie i porządnie, w drugiej bezwzględny zamęt. Mówi się, że wygląd torebki i jej zawartość najlepiej opisują jej posiadaczkę. A jak jest w rzeczywistości?

(more...)

Jul 21

Na czym polega umiejętność pakowania się? O jakich zasadach warto pamiętać?

Thu, 07/21/2016 - 08:42 — admin
moda damska - kobieta z kapeluszem
Autor: abcslubu.pl 
Źródło: abcslubu.pl
Spakowanie walizki na wyjazd to dla niektórych czynność bardzo znienawidzona. Potrafi zająć sporo czasu i pomyśleć trzeba o wszystkim, co będzie nam potrzebne w czasie wyjazdu. Łatwo o części rzeczy zapomnieć. Z tego powodu warto poznać parę zasad, jakie pozwolą nam wyrobić w sobie trochę wprawy.

(more...)

May 19

Kobiece i sportowe - znane sneakersy świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji

Thu, 05/19/2016 - 11:40 — admin
sneakersy damskie
Autor: Shoots Official
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest dziś bardzo ważny. Na każdym kroku kierujemy na niego atencję i bardzo znaczące jest dla nas, żeby być dobrze odbieranym przez inne osoby. Nie da się ukryć, że w najogromniejszym stopniu koncentrują się na tym panie, dla jakich wywarcie dobrego pierwszego wrażania ma istotne znaczenie. Moda jest w dzisiejszych czasach nadzwyczaj nowoczesna i powiązania skrajnie odległych stylów są niezmiernie popularne.

(more...)

Oct 14

Profesjonalne przyrządy do snowboardu - propozycja sklepów internetowych

Wed, 10/14/2015 - 13:18 — admin
Snowboard
Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy miłośnik snowboardu bezsprzecznie doskonale wie, iż by uprawiać ten sport konieczne jest posiadanie wiedzy oraz doświadczenia. Rzecz jasna rzeczy te nabywamy z czasem, nikt z nas nie będzie od razu doświadczonym i znakomitym snowboardzistą. Do tego potrzeba wielu lat szkoleń i treningów, w toku których zdołamy rozwinąć swoje umiejętności. Oprócz wiedzy i doświadczenia istotne są także fachowe akcesoria do snowboardu.

(more...)

Oct 09

Pragniesz cieszyć się idealną klasa zakupionych butów? Decyduj się na pewne oraz rekomendowane marki!

Fri, 10/09/2015 - 12:01 — admin
Buty adidas
Autor: Adidas
Źródło: Adidas
W wypadku nabywania butów, pod uwagę należy brać dużo czynników. Choć na ogół w czasie sprawunków kierujemy się przede wszystkim wyglądem oraz tym, co akurat stało się popularne, nie da się pomijać znaczenia wytrzymałości, produktu i wielu innych cech.

(more...)

Feb 03

Bluzy Nike cieszą się powodzeniem pośród kobiet i panów

Tue, 02/03/2015 - 10:06 — admin
buty Nike
Autor: Tom Dennis Radetzki
Źródło: http://www.flickr.com
Bluzy Nike usatysfakcjonują każdego pana

Jeszcze zupełnie niedawno projektanci mody skupiali się przede wszystkim na kobietach, jako na najważniejszych odbiorcach swoich planów. Dziś sprawa ta przedstawia się troszeczkę inaczej a projektanci skupiają się znacznie częściej na równo na paniach, jak i na mężczyznach.

(more...)

Feb 21

Moda dla mężczyzn

Fri, 02/21/2014 - 16:32 — admin
Na pewno niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby zrewolucjonizować modowe nawyki swojego męża. Niestety, w tej kwestii nasi mężczyźni mają swoje własne zdanie, które bardzo ciężko jest zmienić. Wiele pań jest w stanie napisać ogromną księgę o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, aby jedynie nie pozwolić się wciągnąć w zakupy w galerii.

(more...)