Syndicate content

ciuchy

Dec 16

Osobista stylistka - budowanie własnego wizerunku

Fri, 12/16/2016 - 16:34 — admin
warzywa
Autor: mariadelajuana
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest to w dzisiejszych czasach rzecz najistotniejsza, wygląd oddziałuje na postrzeganie nas przez otoczenie, pokazuje nasze podejście do życia, nastrój oraz przeważające cechy naszego usposobienia.

(more...)

Oct 27

W jaki sposób kupić tanie ubranie ? W których sklepach będzie to możliwe?

Thu, 10/27/2016 - 11:24 — admin
Kolorowy tatuaż
Autor: Alexander king
Źródło: http://www.flickr.com
Na wielu rzeczach można zaoszczędzić, to z pewnością nie ulega wątpliwości. Nie jest tak, iż musi się ciągle liczyć się z kosztami, ponieważ przecież na wolnym rynku jest wiele firm, które oferują różnego rodzaju produkty w różnych widełkach cenowych.

(more...)

Jun 27

Wizerunki żołnierzy wyklętych na koszulkach coraz częściej. Sprawdź koniecznie naszą propozycję

Mon, 06/27/2016 - 14:10 — admin
flaga polski
Autor: Lukas Plewnia
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunki żołnierzy wyklętych, napisy zagrzewające do walki, kotwica Polski Walczącej, odznaka Dywizjonu 303, herby Rzeczypospolitej i wiele innych symboli z dumą noszone na ciele w głównej mierze przez mężczyzn – trend na tego typu ubrania jest obecna wśród Polaków już od kilku lat i zakreśla coraz szersze kręgi.

(more...)

Jan 11

Kobieta modna, bo nowoczesna! - cenne porady

Mon, 01/11/2016 - 14:07 — admin
kobieta
Autor: Chris Photography~
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety uwielbiają modę, uwielbiają się stroić i przeglądać ciuchy. Kochają chodzić po galeriach i przymierzać poszczególne rzeczy, nawet jeśli zajmuje im to kilka godzin. Czasem jednak natłok rzeczy, przytłacza je i...nie wiedzą co na siebie włożyć, by wyglądać dobrze. Na szczęście nowoczesna moda to także swobodny strój! Ten dylemat zawsze jest zmorą kobiet – mini, midi czy maxi. Spódnice, gdyż o nich mowa, zawsze są modne, a każda kobieta ma przynajmniej kilka w swojej szafie. Co najważniejsze do łask powracają długie spódnice, co z pewnością docenią wszystkie kobiety, które nie przepadają za swoimi nogami, albo nie czuja się skrępowane w krótkich ubraniach.

(more...)

Jan 05

Czy warto modnie się ubierać? Co to faktycznie oznacza? Czy prosto posiadać swój styl i wybierać odpowiednie kreacje?

Tue, 01/05/2016 - 14:50 — admin
trampki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Czy widzisz siebie jako kogoś, kto modnie się ubiera? Być może to pytanie jest dla ciebie dziwne, no bo tak właściwie wiele z modnych kreacji wydaje ci się niezbyt ciekawych. Nie tędy jednak droga, gdyż nawet gdy tak jest to na pewno trzeba zapamiętać, iż moda niejedno ma imię, tak więc to co normalnie jest uznawane za modne, nie za każdym razem się sprawdza.

(more...)

Jan 04

Jak ubierać się modnie, lecz tanio? Czy w ogóle jest to możliwe? Jakie mamy na to sposoby?

Mon, 01/04/2016 - 17:13 — admin
wieszaki na ubrania
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi pragnie nabywać ubrania bardzo oszczędnie, jak natomiast pokazuje rzeczywistość nie zawsze jest to realne. Co w związku z tym robić, aby ubierać się modnie, a jednocześnie tanio? Są na to sprawdzone sposoby. Skończyły już czasy, kiedy lumpeksy przywodziły na myśl skojarzenia z dziurawymi, niemodnymi szmatami oraz dość przykrym zapachem. Dziś w ogromnej większości takich punktów, to normalne sklepu z bardzo modną odzieżą, jak tuniki lato czy kominy damskie. Co ważne, są to ciuchy w niesamowicie dobrych cenach.

(more...)

Dec 29

Jak się ubierać, aby jak efektownie wyglądać każdego dnia i w wszelkiej sytuacji?

Tue, 12/29/2015 - 12:45 — admin
Sukienka kompletna
Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Obecnie jeszcze więcej ludzi poświęca dużą atencję temu, jak wygląda, w czym chodzi, jakie artykuły obleka i dużo innych temu analogicznych spraw. Nie ma się z jakiej przyczyny dziwić, dlatego że jak było niejednokrotnie oznajmione przez psychologów za każdym razem ten początkowy moment, to znaczy to pierwsze wrażenie, jest niesamowicie relewantne i nadzwyczaj dobrze jest, gdy o tym pamiętamy.

(more...)

Dec 23

Dodatki potrzebne każdej z kobiet, czyli buty i bielizna - zobacz oferty

Wed, 12/23/2015 - 12:29 — admin
buty
Autor: David Rizzico
Źródło: http://www.flickr.com
Każda kobieta dobrze wie, że potrzebuje różnych rzeczy, które może poukładać w swojej garderobie. Z tego powodu tak istotne jest odpowiednie dostosowanie garderoby. Nie można od tak po prostu postawić wielkiej szafy i zacząć nazywać jej garderobą. Najsensowniej byłoby posiadać osobny pokój na zrobienie garderoby z prawdziwego zdarzenia.

(more...)