Syndicate content

Rozmiar

May 11

Modne koszule męskie modelu slim - w jaki sposób dobrać

Wed, 05/11/2016 - 10:55 — admin
mężczyzna w koszuli
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy mężczyzna dobrze prezentuje się w szykownej, modnej koszuli. Koszule męskie można dopasować do wielu różnych stylizacji, nie jedynie do eleganckiego garnituru. Niemało rodzajów koszul nadaje się do noszenia każdego dnia, przykładowo do jeansów. Połączenie luźnego stylu z nieco bardziej markowym daje faktycznie doskonałe efekty.

(more...)

Jan 21

Bluzy damskie oraz obuwie dla mężczyzn - co jest teraz modne?

Thu, 01/21/2016 - 13:00 — admin
kozaki
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
W dzisiejszych czasach możemy szaleć z modą. Nikt już na nikogo nie patrzy z ukosa, bo ktoś włożyła na siebie fioletowe dresy, żółtą koszulkę w paski i do tego obcasy. Obecnie każdy może zakładać, co mu się podoba. Choć nie każdy stawia na aż tak ekstrawaganckie rozwiązania. Na szczęście kobiety w końcu pojęły, że bluzy również im pasują. Dlatego kobiety wybierają dla siebie bluzy damskie rozpinane. To idealne rozwiązanie na chłodne dni. Poza tym bluzy rozpinane okazują się przydatne do ćwiczeń, czy to na siłowni albo na podwórku.

(more...)

Jan 05

Zakup ubrań oraz obuwia online

Tue, 01/05/2016 - 15:05 — admin
buty dla dzieci
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie w sieci cieszy się niemałym zainteresowaniem i co ważne popularność ta ciągle rośnie. Świadczy o tym nie jedynie rosnąca liczba sklepów, ale również zwiększające się z każdym rokiem obroty. Od lat do najczęściej kupowanych w Internecie produktów kwalifikują się: ubrania, buty oraz dodatki. Z tego też powodu sklepów właśnie z takim produktami jest najwięcej. Jak nabywać ubrania i buty w sieci, ażeby nie zapłacić nader wiele?

(more...)

Jan 04

Trampki męskie kappa dostaniemy w świetnych marketach

Mon, 01/04/2016 - 15:09 — admin
duży sklep
Autor: Fotos GOVBA
Źródło: http://www.flickr.com
W dobrych marketach znajdziemy wszystko. Powinniśmy zaznaczyć, że w dobrych sklepach jesteśmy w stanie odnaleźć wszystko, a co się z tym wiąże, to właśnie do nich musimy wybrać się na zakupy, gdyż jedynie wtenczas będziemy mogli okazać się wręcz usatysfakcjonowani z przedstawionych nam przedmiotów.

(more...)

Oct 06

Jak obecnie się prezentuje rynek odzieży w dużych rozmiarach w naszym kraju, gdzie można będzie kupić tego typu ubrania

Tue, 10/06/2015 - 14:52 — admin
zadowolony mężczyzna z nadwagą
Autor: Patricia dos Santos Paton
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu osoby puszyste, które miały nieco większy rozmiar, miały ogromny problem z zakupem dla siebie. W praktyce w sklepach odzież była tylko do pewnego rozmiaru, lecz powyżej tego nie dało się już nic kupić. Z tego też powodu osoby mające większą posturę nie miały specjalnego wyboru, przeważnie musiały się ratować szyciem przez krawców, a to do tanich rzeczy raczej się nie zaliczało.

(more...)

Sep 30

Jaki rodzaj butów wybrać?

Mon, 09/30/2013 - 15:55 — admin
eleganckie buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Przez całe nasze życie robimy kilka okrążeń naszej planety. Nasze stopy każdego dnia wystawiane są na dużo mikro urazów i otarć, które należy od razu leczyć. Komfort naszych stóp musi wyjątkowo leżeć nam na sercu, gdyż to właśnie od tych części ciała jest uzależniony stopień naszej codziennej aktywności.

(more...)