Syndicate content

koszule

Feb 02

Jak się ubierać w lecie? Odkryj, co jest modne

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Zwykle nie możemy się doczekać letnich dni. Słoneczna pogoda poprawia nasze samopoczucie i daje nam, tak potrzebnej do funkcjonowania, siły witalnej. To również okres, gdy można zakładać cienkie ciuszki oraz eksponować więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy zmęczoną zimą skórę na promienie słoneczne- nienachalna czekoladowa karnacja zawsze była w modzie. Z letniej aury są zadowoleni także panowie, gdyż to właśnie w tym czasie kobiety eksponują swoje wdzięki, nosząc zwiewne sukienki.

(more...)

May 12

Puszyste panie na każdym kroku mogą elegancko się ubrać

Thu, 05/12/2016 - 08:55 — admin
Odzież w rozmiarze xxl
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Panie wciąż chcą nienagannie się prezentować i komfortowo czuć się we własnej skórze. Niestety urok, śmiałość często warunkujemy od wagi i kształtów. Jest to krzywdzące rozumowanie, bo nawet mając rozmiar m, xl, xxl, da się wspaniale skompletować swój strój.

(more...)

Apr 01

W jaki sposób mężczyzna powinien dopasowywać koszule? Na co należy zwracać uwagę? Co jest najważniejsze?

Fri, 04/01/2016 - 15:27 — admin
modna koszula męska
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu panowie marzy o świetnie dopasowanej i uszytej koszuli, która wyglądałaby doskonale nie tylko przed pierwszym praniem. Występujące na rynku koszule są dość zróżnicowane pod względem ceny. Źródło takich różnic zwykle nie jest jednak jasne dla kupujących. Możemy iść do marketu i nabyć koszulę za kilkadziesiąt złotych albo do luksusowego centrum handlowego, w którym na koszulę można z łatwością wydać dziesięć albo nawet dwadzieścia razy większą gotówkę.

(more...)

Oct 22

Jak ubierać się zgodnie z modą – krótki poradnik dla panów

Thu, 10/22/2015 - 10:37 — admin
moda męska
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Lata, gdy tylko paniom wypadało troszczyć się o modny wygląd, na szczęście już odeszły w zapomnienie. Dzisiaj również chętnie i panowie bawią się modą. Czego nie może zabraknąć w ich garderobie podczas sezonu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje zaledwie parę zaleceń: musi być wygodnie, praktycznie, ale nie nudno. Chociaż mężczyźni mają mniejsze pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć oryginalne połączenia. W żadnej szafie nie może zabraknąć koszul.

(more...)

May 22

Które buty damskie będzie popularne w nadchodzącym sezonie?

Fri, 05/22/2015 - 11:46 — admin
moda damska
Autor: Pretty One
Spora część z nas doskonale wie, że nasz osobisty wizerunek jest jednym z elementów życia powszedniego, o który potrzebujemy zadbać. W uniwersalnym przekonaniu naturalnie ustaliło się przeświadczenie, że to nie odzienie wierzchnie jest najistotniejszą częścią każdego człowieka, to jednak okazuje się, że z naszej strony działamy wszelakie wysiłki, aby w rozmaitych sytuacjach naszego życia prezentować się pomyślnie.

(more...)