Syndicate content

sweter

Feb 02

Obuwie zimowe i portmonetki

Tue, 02/02/2016 - 16:23 — admin
buty zimowe
Autor: WOJAS
Źródło: WOJAS
Kiedy przychodzi zima mężczyźni powinniśmy pójść do sklepów i kupić sobie konkretne zimowe buty. Kobiety, niby też, ale pewnie posiadają już jakieś zimowe kozaki w szafie i jeśli idą kupować obuwie zimowe, to zapewne będzie to kolejna para obuwia na zimę. U panów bywa ciut inaczej idą kupić buty, kiedy po prostu nie posiadają innych, dlatego panowie kupują buty zimowe męskie rozmiar 40. Nie jest ciężko wyszukać buty dla mężczyzn w rozmiarze 40, bo jest to dość popularny rozmiar.

(more...)

Oct 22

Moda damska na co dzień

Thu, 10/22/2015 - 11:03 — admin
moda damska
Źródło: pixabay.com
Nie ma nic milszego jak sweter w chłodniejsze dni. Obowiązkowy element garderoby w zimie, który też doskonale sprawdzi się w cieplejszych porach roku. Są dobrą alternatywą żakietu, a nawet płaszcza i sprawdzą się zarówno w pracy jak i w wolnym czasie. Czasy, z którymi sweterki kojarzyły się wyłącznie z drapiącymi, obszernymi swetrami dawno już minęły.

(more...)

Oct 22

Jak ubierać się zgodnie z modą – krótki poradnik dla panów

Thu, 10/22/2015 - 10:37 — admin
moda męska
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Lata, gdy tylko paniom wypadało troszczyć się o modny wygląd, na szczęście już odeszły w zapomnienie. Dzisiaj również chętnie i panowie bawią się modą. Czego nie może zabraknąć w ich garderobie podczas sezonu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje zaledwie parę zaleceń: musi być wygodnie, praktycznie, ale nie nudno. Chociaż mężczyźni mają mniejsze pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć oryginalne połączenia. W żadnej szafie nie może zabraknąć koszul.

(more...)

Jul 07

Musimy się w nich dobrze czuć

Mon, 07/07/2014 - 14:27 — admin
Autor: MKM

Markety odzieżowe oferują nam wiele swetrów, które różnią się materiałem z którego są wykonane, grubością, długością. Kiedy chcemy mieć pewność, że na pewno właściwie będziemy się czuć w tym co wybraliśmy, to bez wątpienia powinniśmy wcześniej taki sweter przymierzyć i sprawdzić, czy wszystko nam w nim odpowiada i czy ochoczo będziemy go zakładali.

(more...)