Syndicate content

sweter

Feb 02

Obuwie zimowe i portmonetki

Tue, 02/02/2016 - 16:23 — admin
buty zimowe
Autor: WOJAS
Źródło: WOJAS
Gdy nadchodzi zima panowie powinniśmy iść do sklepów i kupić dla siebie konkretne zimowe obuwie. Kobiety, niby też, ale zna sto procent posiadają już jakieś zimowe kozaki w szafie i jeśli idą kupować obuwie zimowe, to zapewne będzie to następna para obuwia na zimę. U mężczyzn bywa trochę inaczej idą kupić buty, gdy po prostu nie mają innych, z tego powodu panowie kupują buty zimowe męskie rozmiar 40. Nie jest ciężko znaleźć buty dla panów w rozmiarze 40, bo jest to bardzo popularny rozmiar.

(more...)

Oct 22

Moda damska na co dzień

Thu, 10/22/2015 - 11:03 — admin
moda damska
Źródło: pixabay.com
Nie ma nic lepszego niż sweterek na chłodniejsze dni. Obowiązkowy element konfekcji w zimie, jaki także doskonale sprawdzi się w cieplejszych porach roku. Są bowiem doskonałą alternatywą żakietu, a nawet płaszcza i sprawdzą się tak w pracy jak i w wolnym czasie. Czasy, z którymi sweterki kojarzyły się jedynie z obszernymi, drapiącymi swetrami dawno już przeminęły.

(more...)

Oct 22

Jak ubierać się zgodnie z modą – krótki poradnik dla panów

Thu, 10/22/2015 - 10:37 — admin
moda męska
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Czasy, gdy wyłącznie kobietom wypadało dbać o modny strój, na szczęście już przeszły do lamusa. Dzisiaj również często mężczyźni nie boją się bawić modą. Jakich ciuchów nie może zabraknąć w ich garderobie podczas okresu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień funkcjonuje jedynie parę zasad: musi być wygodnie, praktycznie, ale też nie banalnie. Choć panowie mają bardziej ograniczone pole działania niż kobiety, i im udaje się skomponować ciekawe stylizacje. W żadnej garderobie nie może nie być koszul.

(more...)

Jul 07

Musimy się w nich dobrze czuć

Mon, 07/07/2014 - 14:27 — admin
Autor: MKM

Markety odzieżowe oferują nam wiele swetrów, które różnią się materiałem z którego są wykonane, grubością, długością. Kiedy chcemy mieć pewność, że na pewno właściwie będziemy się czuć w tym co wybraliśmy, to bez wątpienia powinniśmy wcześniej taki sweter przymierzyć i sprawdzić, czy wszystko nam w nim odpowiada i czy ochoczo będziemy go zakładali.

(more...)