Syndicate content

stylizacje

Feb 05

Panowie także pragną być modnie ubrani

Mon, 02/05/2018 - 13:04 — admin
mężczyzna
Autor: Kavian Borhani
Źródło: http://www.flickr.com
Do niedawna wytwórcy strojów skupiali się przede wszystkim na strojach dla pań, ponieważ twierdzono, że to one przykładają więcej uwagi swojemu wyglądowi. Prawda jednakże jest taka, że panowie znacznie częściej zdają sobie sprawę z tego, że muszą się dobrze prezentować przy swojej partnerce i także pragną wyglądać modnie.

(more...)

Dec 04

Jesteś zatrudniona w biurze? Musisz nosić szykowne ubrania

Mon, 12/04/2017 - 11:16 — admin
bluzka damska z kołnierzykiem
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Panie pracujące w biurze powinny szanować ustalone zasady odnoszące się do ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na luźne sukienki lub za krótkie spódniczki, ponieważ muszą obsługiwać klientów albo partnerów biznesowych i za każdym razem prezentować się szykownie.

(more...)

Dec 09

Parasole doppler przetrzymają każdą pogodę

Wed, 12/09/2015 - 10:58 — admin
moda
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zainwestować w rzeczy wysokiej jakości. Gdy pragniemy mieć gwarancję, że z jakichś rzeczy będziemy mieli szansę korzystać przez dłuższy okres, to powinniśmy się zastanowić na co wydać więcej funduszy. Należy w tej sprawie zaciągać oceny kolejnych osób, tak by zaznaczyć, które produkty będą warte własnej ceny oraz na których bez wątpienia nie powinniśmy szczędzić.

(more...)

Nov 30

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Mon, 11/30/2015 - 17:06 — admin
moda
Źródło: pixabay.com
Moda damska to temat na długie opowieści. Jak kwestia mody bowiem, to od razu jest kojarzona z wielką szafą młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taka chwila, że trzeba zajrzeć do szafy, by się przekonać, czy wszystkie rzeczy są faktycznie niezbędne? A jeżeli tak, to jakie w sumie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Na pewno biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i przydaje się w każdej okoliczności. Jesteśmy w stanie w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.

(more...)

Oct 22

Jak ubierać się zgodnie z modą – krótki poradnik dla panów

Thu, 10/22/2015 - 10:37 — admin
moda męska
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Lata, gdy tylko paniom wypadało troszczyć się o modny wygląd, na szczęście już odeszły w zapomnienie. Dzisiaj również chętnie i panowie bawią się modą. Czego nie może zabraknąć w ich garderobie podczas sezonu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień obowiązuje zaledwie parę zaleceń: musi być wygodnie, praktycznie, ale nie nudno. Chociaż mężczyźni mają mniejsze pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć oryginalne połączenia. W żadnej szafie nie może zabraknąć koszul.

(more...)

Sep 02

Wybór wybornej biżuterii ze srebra ślubnej do sukni

Wed, 09/02/2015 - 13:42 — admin
suknia ślubna i srebro
Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie dla wszelkiej Panny Młodej. Modeli sukien ślubnych jest niezwykle sporo, wobec tego wybór nie zawsze jest bezproblemowy. Każda Panna Młoda w tym ważnym dla niej dniu potrzebuje wyglądać ładnie i czuć się wyjątkowo. Do sukni ślubnej warto dostosować wyborne dodatki, na przykład biżuterię.

(more...)

Jun 02

Najbardziej widoczne trendy w modzie męskiej na lato 2015 - podsumowanie

Tue, 06/02/2015 - 14:24 — admin
Moda dla mężczyzn
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Każda pora roku jest obfita w nowe nurty modowe. Choć wydawać by się mogło, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to wcale prawdą, gdyż równie dużą uwagę otrzymują mężczyźni. Wbrew pozorom stylowych mężczyzn jest naprawdę wielu, w związku z czym absolutnie nie można ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w ciepłych miesiącach 2015 roku?

(more...)

Feb 24

Moda 2014 – najbardziej interesujące trendy na rynku odzieżowym

Mon, 02/24/2014 - 17:04 — admin
Zazwyczaj każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne części stylizacji chce postawić. Nowoczesne modne bluzki, jakie polecane są w pierwszej kolejności, stanowią rewelacyjną bazę na co dzień. Stylizacje każdego dnia powodują, że każda klientka będzie czuć się wyjątkowa i ubrana kompletnie. Najbardziej interesujące zestawienia odzieżowe, jakie spotkają nas w zbliżającym się roku, okażą się niezwykle uniwersalne. Dowolność łączenia różnych elementów ze sobą w ciekawe zestawy nie pozostawia złudzeń. Za to mówi się, że mężczyźni w ogóle nie interesują się swoim ubiorem.

(more...)