Syndicate content

stylizacje

Dec 04

Jesteś zatrudniona w biurze? Musisz nosić szykowne ubrania

Mon, 12/04/2017 - 11:16 — admin
bluzka damska z kołnierzykiem
Autor: Steve wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Panie zatrudnione w biurze powinny szanować ustalone zasady odnoszące się do garderoby. Nie mogą pozwolić sobie na swobodne sukienki czy za krótkie spódniczki, ponieważ muszą obsługiwać klientów bądź partnerów biznesowych i zawsze wyglądać gustownie.

(more...)

Dec 09

Parasole doppler przetrzymają każdą pogodę

Wed, 12/09/2015 - 10:58 — admin
moda
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy wiedzieć na co należy wydawać więcej pieniędzy. Kiedy pragniemy mieć gwarancję, że z jakichś ubrań będziemy mieli szansę wykorzystywać przez długi czas, to musimy się zastanowić na co wydać więcej funduszy. Trzeba w tej kwestii zaciągać oceny odmiennych osób, tak aby wiedzieć, które przedmioty będą warte własnej ceny i na których bez wątpienia nie powinniśmy oszczędzać.

(more...)

Nov 30

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Mon, 11/30/2015 - 17:06 — admin
moda
Źródło: pixabay.com
Damska moda to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taki moment, że trzeba zajrzeć do szafy, aby się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie nieodzowne? A jak tak, to które rzeczywiście zawsze powinny tam być? Przede wszystkim biała bluzka, bo pasuje do wszystkiego i jest przydatna w każdej sytuacji. Jesteśmy w stanie w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.

(more...)

Oct 22

Jak ubierać się zgodnie z modą – krótki poradnik dla panów

Thu, 10/22/2015 - 10:37 — admin
moda męska
Autor: Gregorio Puga Bailón
Źródło: http://www.flickr.com
Lata, gdy wyłącznie paniom pasowało troszczyć się o modny strój, na szczęście już przeszły do lamusa. Dzisiaj również chętnie i panowie bawią się modą. Jakich ciuchów nie może zabraknąć w ich szafie podczas okresu jesienno-zimowego?W modzie męskiej na co dzień funkcjonuje zaledwie parę zaleceń: powinno być wygodnie, praktycznie, ale też nie banalnie. Chociaż mężczyźni mają mniejsze pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć oryginalne połączenia. W żadnej szafie nie może nie być koszul.

(more...)

Sep 02

Wybór wybornej biżuterii ze srebra ślubnej do sukni

Wed, 09/02/2015 - 13:42 — admin
suknia ślubna i srebro
Autor: Parekh Cards
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór sukni ślubnej to nie lada wyzwanie dla wszelkiej Panny Młodej. Rodzajów sukien ślubnych jest ogromnie sporo, wskutek tego wybór nie zawsze jest bezproblemowy. Każda Panna Młoda w tym znaczącym dla niej dniu pragnie wyglądać cudownie oraz czuć się wyjątkowo. Do sukni ślubnej warto dostosować wyborne dodatki, przykładowo biżuterię.

(more...)

Jun 02

Najbardziej widoczne trendy w modzie męskiej na lato 2015 - podsumowanie

Tue, 06/02/2015 - 14:24 — admin
Moda dla mężczyzn
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Każda pora roku obfituje w nowe nurty modowe. Choć wydawać by się mogło, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to do końca prawdą, ponieważ równie dużą uwagę otrzymują mężczyźni. Wbrew opiniom stylowych mężczyzn jest rzeczywiście wielu, dlatego też absolutnie nie warto ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w ciepłych miesiącach 2015 roku?

(more...)

Feb 24

Moda 2014 – najbardziej interesujące trendy na rynku odzieżowym

Mon, 02/24/2014 - 17:04 — admin
Zazwyczaj każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne elementy stylizacji pragnie postawić. Nowe modne bluzki, jakie polecane są w pierwszej kolejności, stanowią doskonałą bazę każdego dnia. Stylizacje na co dzień powodują, że każda klientka będzie czuć się wyjątkowa i ubrana kompletnie. Najciekawsze zestawienia odzieżowe, które spotkają nas w nadchodzącym roku, okażą się niezwykle uniwersalne. Dowolność łączenia różnych elementów ze sobą w interesujące zestawy nie pozostawia złudzeń. Za to mówi się, że mężczyźni w ogóle nie interesują się swoim stylem.

(more...)