Syndicate content

skóra

Feb 05

Niełatwa sztuka perfumowania się. Czy robimy to dobrze? Dlaczego nie?

Mon, 02/05/2018 - 12:32 — admin
Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są uzupełnieniem całego stroju. Z ich pomocą możemy czuć się wyjątkowo seksowanie. Każda z kobiet ma w swojej łazience co najmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Podstawowe pytanie brzmi jednak czy umiemy z nich w odpowiedni sposób korzystać? Nawet jeśli jesteśmy pewni, że tak, może być zupełnie na odwrót. Z jakiego powodu?

(more...)

May 31

Czym charakteryzuje się szykowny styl u mężczyzn? Na co zwrócić uwagę? Gdzie szukać rad?

Tue, 05/31/2016 - 11:09 — admin
Eleganckie buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Elegancka moda nie jest zawsze łatwym tematem dla mężczyzn. Niektórzy nie mają tak naprawdę wiedzy jak ubrać się w tym stylu. Zatem na co zwrócić uwagę? Co będzie strzałem w dziesiątkę? Czym się kierować?

(more...)

May 19

Pielęgnacja twarzy mężczyzny i specyfiki stosowane do golenia.

Thu, 05/19/2016 - 12:13 — admin
twarz mężczyzny
Autor: David Russo
Źródło: http://www.flickr.com
Znany jest pogląd, który mówi, że dbanie o wygląd i pielęgnacja własnego ciała to częściej dziedzina pań niż mężczyzn. I jest to stereotyp z całą pewnością prawdziwy i wyjątkowo utrwalony zarówno kulturowo, jak również w biologicznych uwarunkowaniach mężczyzny. W odróżnieniu od kobiet, faceci najczęściej nie widzą siebie jako obiektu adoracji, więc nie zauważają powodu, dla którego mieliby świadomie korzystać z kosmetyków czy przykładać się do pielęgnacji ciała.

(more...)

Apr 07

Idealnie gładkie ciało, czyli depilacja laserowa to jest to

Thu, 04/07/2016 - 12:23 — admin
fotodepilacja
Źródło: foter.com
Już od kilku lat wśród Polek króluje doskonale gładkie ciało. Depilujemy już nie tylko nogi, ale również pachy oraz okolice bikini. Nieprawdopodobnie dużo kobiet sięga oczywiście po klasyczną maszynkę, z której korzystanie jest szybkie i poradzi sobie z nią każda dama. Wyniki golenia się jednak dość słabe: włosy szybko budzą się do życia, skóra bywa zaczerwieniona i brzydko się prezentuje.

(more...)

Nov 16

Co warto wiedzieć w temacie wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym i botoksem

Mon, 11/16/2015 - 13:35 — admin
uśmiechnięta ruda kobieta
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wypełnianie zmarszczek to ogromnie modna usługa kosmetyczna, na którą decyduje się w dzisiejszych czasach wiele kobiet. Niemniej wypełnianie zmarszczek interesuje także mężczyzn, gdyż z usługi tej może skorzystać każdy. To właściwy sposób na przywrócenie młodszego, ładnego wyglądu, zanim jednak zdecydujemy się na ten zabieg, winniśmy dowiedzieć się o nim paru ważnych rzeczy.

(more...)