Syndicate content

skóra

Feb 05

Niełatwa sztuka perfumowania się. Czy robimy to dobrze? Dlaczego nie?

Mon, 02/05/2018 - 12:32 — admin
Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są dopełnieniem całego stroju. Z ich pomocą możemy czuć się niesamowicie kobieco. Każda z kobiet posiada w swojej toaletce co najmniej jedną buteleczkę z ulubionym zapachem. Podstawowe pytanie brzmi jednak czy umiemy z nich poprawnie korzystać? Nawet jeżeli jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie inaczej. Dlaczego?

(more...)

May 31

Czym charakteryzuje się szykowny styl u mężczyzn? Na co zwrócić uwagę? Gdzie szukać rad?

Tue, 05/31/2016 - 11:09 — admin
Eleganckie buty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Elegancki styl nie jest zawsze prostym tematem dla panów. Niektórzy nie do końca wiedzą jak ubrać się w tym stylu. Zatem na jakie rzeczy zwrócić uwagę? Co będzie najbezpieczniejsze? Jakimi rzeczami kierować się przy wyborze dodatków?

(more...)

May 19

Pielęgnacja twarzy mężczyzny i specyfiki stosowane do golenia.

Thu, 05/19/2016 - 12:13 — admin
twarz mężczyzny
Autor: David Russo
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje pogląd, który mówi, że dbanie o urodę i pielęgnacja własnego ciała to bardziej domena pań niż mężczyzn. I jest to stereotyp rzeczywiście wiarygodny i wyjątkowo potwierdzony nie tylko w kulturze, ale również w samej naturze mężczyzny. Inaczej niż kobiety, faceci z reguły nie widzą siebie jako obiektu adoracji, więc nie zauważają przyczyny, dla której musieliby specjalnie korzystać z kosmetyków czy przykładać się do pielęgnacji skóry.

(more...)

Apr 07

Idealnie gładkie ciało, czyli depilacja laserowa to jest to

Thu, 04/07/2016 - 12:23 — admin
fotodepilacja
Źródło: foter.com
Już od dawna pośród Polek króluje idealnie gładkie ciało. Golimy już nie tylko nogi, ale także pachy i okolice bikini. Bardzo wiele pań sięga oczywiście po popularną maszynkę, z której korzystanie jest szybkie i nastręcza żadnych problemów. Efekty golenia się jednak naprawdę słabe: włosy szybko pojawiają się znowu, skóra bywa podrażniona i brzydko się prezentuje.

(more...)

Nov 16

Co warto wiedzieć w temacie wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym i botoksem

Mon, 11/16/2015 - 13:35 — admin
uśmiechnięta ruda kobieta
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wypełnianie zmarszczek to niesłychanie popularna usługa kosmetyczna, na którą decyduje się dziś mnogość kobiet. Jednak wypełnianie zmarszczek interesuje także mężczyzn, albowiem z usługi tej może skorzystać każdy. To dobry sposób na przywrócenie młodszego, ślicznego wyglądu, zanim jednak zdecydujemy się na ten zabieg, powinniśmy dowiedzieć się o nim kilku znaczących rzeczy.

(more...)