Syndicate content

stylizacja

Dec 16

Osobista stylistka - budowanie własnego wizerunku

Fri, 12/16/2016 - 16:34 — admin
warzywa
Autor: mariadelajuana
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest to w dzisiejszych czasach rzecz najistotniejsza, wygląd oddziałuje na postrzeganie nas przez otoczenie, pokazuje nasze podejście do życia, nastrój oraz przeważające cechy naszego usposobienia.

(more...)

Jan 21

Bluzy damskie oraz obuwie dla mężczyzn - co jest teraz modne?

Thu, 01/21/2016 - 13:00 — admin
kozaki
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
W obecnych czasach możemy szaleć z modą. Nikt już na nikogo nie patrzy z ukosa, bo jakaś osoba ma na sobie fioletowe dresy, zieloną koszulkę w paski i do tego obcasy. Obecnie każdy może zakładać, co chce. Chociaż nie każdy wybiera aż tak ekstrawaganckie rozwiązania. Na szczęście kobiety w końcu pojęły, że bluzy też im pasują. Tak, więc kobiety kupują bluzy damskie rozpinane. To świetne rozwiązanie na chłodniejsze dni. Poza tym takie bluzy okazują się przydatne do ćwiczeń, czy to na siłowni albo na świeżym powietrzu.

(more...)

Dec 10

Buty sportowe nike okazują się być bardzo wygodne

Thu, 12/10/2015 - 10:39 — admin
wieszaki na ubrania
Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy powiedzieć co będzie dla nas właściwe. Zazwyczaj każdy z nas wie, co będzie dla niego najlepsze, w czym najlepiej wygląda, a co się z tym wiąże, wiemy także, w co należy zainwestować kiedy idzie o nasz ubiór. Przez to też bardzo często posiadamy własne ulubione markety, w których robimy sprawunki, a również mamy własnych ulubionych projektantów, którzy wytwarzają takie ubrania, jakby okazywały się być one przygotowywane właśnie z myślą o nas. Im lepiej zaznaczymy, co potrzebujemy i w czym się właściwie czujemy, tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani z naszych sprawunków.

(more...)

Nov 20

W jaki sposób ubiór wpływa na wcielenie w życie danego sukcesu zawodowego?

Fri, 11/20/2015 - 11:36 — admin
styl
Autor: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com
Od zawsze wiadomo, że nasza prezencja automatycznie wpływa na to, jak właściwie odbierają nas inne osoby. Ponadto, nierzadko od naszego stroju zależy osiągnięcie sukcesu na gruncie zawodowym. Warto zatem skorzystać z profesjonalnego wsparcia z takiego zakresu, modyfikując tym samym nasz dotychczasowy wizerunek.Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki frazę „style coach”, szybko uświadomimy sobie, na czym tak naprawdę polegają tego typu usługi.

(more...)

Jul 13

Nowości, ubrania, akcesoria, buty.

Mon, 07/13/2015 - 11:53 — admin
moda
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com
To co dziewczyny kochają najbardziej to modne ubrania, dodatki, akcesoria i oczywiście buty. Dzisiaj na rynku modowym pojawią się coraz więcej blogerek, to właśnie one tworzą trendy, pokazują nowości i przedstawiają osobisty styl na swych blogach. Powstaje dodatkowo coraz więcej modowych stron na których można zaczerpnąć inspiracji do swoich stylizacji.

(more...)

Jun 01

Sztyblety - atrakcyjne buty idealne dla szykownych mężczyzn

Mon, 06/01/2015 - 12:49 — admin
sztyblety
Moda męska jednakowo jak moda damska modyfikuje się dzisiaj w zastraszającym tempie. Przeglądając obecne męskie trendy modowe możemy dostrzec, że mnóstwo minionych stylizacji z przeszłych lat znów powraca na salony!

(more...)

Feb 18

Poszukiwanie olśniewającej sukienki na studniówkę

Wed, 02/18/2015 - 09:58 — admin
sukienka
Autor: Every Nature
Źródło: Every Nature
Odwiecznym problemem licealistek jest wybór strojów na bal studniówkowy. Poszukiwanie idealnej sukienki zaczyna się na długo przed balem maturalnym.

(more...)