Syndicate content

strój

Feb 05

Męski outfit - jak może się prezentować mężczyzna z klasą

Mon, 02/05/2018 - 17:14 — admin
mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Mało tego – bardzo często stosowane w praktyce. Toteż jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak należy się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co gorsza – przez własną nieuwagę.

(more...)

Feb 02

Interesujące i kolorowe dodatki

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
kobieta w okularach
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Różnobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkowicie odmienić charakter całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je zakłada.

(more...)

Jan 18

Seksi strój pokojówki oraz lateksowe sukienki - czytaj na ten temat nieco więcej

Thu, 01/18/2018 - 12:18 — admin
sukienka
Autor: Igor Gorshkov
Źródło: http://www.flickr.com
Wyśmienicie wiemy, że aby ogień w kominku nie wygasł, powinno się co jakiś czas dodawać do niego drew. Tak samo jest w związku i w małżeństwie - jeżeli nie potrzebujemy, aby nasze uczucia wygasły oraz się wypaliły, powinniśmy pamiętać o ciągłym podsycaniu tego płomienia. Warto dbać o własnego partnera pod każdym względem, także seksualnym.

(more...)

Dec 29

Każda kobieta musi je mieć

Fri, 12/29/2017 - 10:49 — admin
garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Istnieją takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały naprawdę do każdej uroczystości i będzie można je wykorzystać na sporo sposób. W dodatku jeżeli będziemy posiadały właściwą wielość ubrań z danego zestawu, to mamy szansę być przekonane, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się właściwie czuły oraz jeszcze wspanialej będziemy się prezentowały.

(more...)

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Wkoło mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi wielką karierę, obracając się w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu tylko o światowej klasy projektantów, czy ich ulubione modelki. Bardzo dużo zwyczajnych śmiertelników wybiera igraszki z modą. Co chwilę powstaje następny blog o modzie, na łamach których ludzie dzielą się z internautami swoim niepowtarzalnym stylem. Wielką wagę przykładamy, do tego, co zakładamy na siebie.

(more...)

Jun 07

Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo i stylowo

Tue, 06/07/2016 - 09:40 — admin
mężczyzna
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn ma kłopoty w dopasowywaniu elementów garderoby tak, by prezentować się idealnie niezależnie od sytuacji. Obowiązujący w pracy strój formalny to jak najbardziej znaczne udogodnienie, bo wystarczy nałożyć garnitur. Co natomiast z mniej formalnymi okazjami?

(more...)

May 20

Który kostium kąpielowy kupić, by czuć się wygodnie i wyglądać gustownie?

Fri, 05/20/2016 - 14:48 — admin
plaża, morze
Autor: VD
Źródło: http://www.flickr.com
Kostiumy kąpielowe to stały element każdych wakacyjnych wycieczek. A więc włóż na plażę kostium kąpielowy i spraw, że nie będzie można oderwać od Ciebie wzroku. Kup ten wakacyjny niezbędnik do swojej letniej szafy i ciesz się codziennie stylowym, plażowym lookiem. Kostiumy kąpielowe powinny być pięknem każdej kobiety.

(more...)

Nov 30

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Mon, 11/30/2015 - 17:06 — admin
moda
Źródło: pixabay.com
Moda damska to temat na długie opowieści. Jak kwestia mody bowiem, to od razu jest kojarzona z wielką szafą młodej dziewczyny, jak i dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taka chwila, że trzeba zajrzeć do szafy, by się przekonać, czy wszystkie rzeczy są faktycznie niezbędne? A jeżeli tak, to jakie w sumie zawsze powinny znaleźć się w szafie? Na pewno biała bluzka, gdyż pasuje do wszystkiego i przydaje się w każdej okoliczności. Jesteśmy w stanie w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżankami czy rodzinną uroczystość.

(more...)

Nov 20

W jaki sposób ubiór wpływa na wcielenie w życie danego sukcesu zawodowego?

Fri, 11/20/2015 - 11:36 — admin
styl
Autor: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że nasza prezencja bezpośrednio oddziałuje na to, w jaki sposób odbierają nas inni ludzie. Ponadto, niejednokrotnie od naszego wyglądu zależy osiągnięcie sukcesu na polu zawodowym. Warto zatem skorzystać z profesjonalnego wsparcia z takiego zakresu, modyfikując tym samym nasz dotychczasowy wygląd.Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki frazę „style coach”, błyskawicznie sprawdzimy, na czym tak naprawdę polegają wspomniane usługi.

(more...)

Aug 04

Polo 5xl – bluzka, która pasuje do wielu różnych okazji, dzięki czemu każda jednostka posiadająca większy rozmiar będzie czuła się wygodnie i elegancko.

Tue, 08/04/2015 - 16:00 — admin
Kobiety
Autor: Marlies Dekkers
Źródło: Marlies Dekkers
W dzisiejszych czasach wygląd ma bardzo duże znaczenie. Coraz więcej jednostek zwraca uwagę na to jak się prezentują i jak przyjmują ich inne jednostki. Toteż wiele czasu poświęcają na poprawę swojego wyglądu by zawsze prezentować się jak najlepiej.

(more...)