Syndicate content

strój

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Wokół mody kręci się cały świat. Mnóstwo ludzi robi zawrotną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu tylko o światowej klasy kreatorów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych śmiertelników stawia na igraszki z modą. Co chwilę powstaje następny modowy blog, na łamach których ludzie dzielą się z fanami własnym niepowtarzalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co mamy na sobie.

(more...)

Jun 07

Męska moda każdego dnia – a więc prezentuj się komfortowo i stylowo

Tue, 06/07/2016 - 09:40 — admin
mężczyzna
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu panów ma trudności w dopasowywaniu elementów stroju tak, żeby wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji. Konieczny w pracy strój formalny to jak najbardziej spore udogodnienie, bo wystarczy nałożyć garnitur. Co jednak z mniej formalnymi okazjami?

(more...)

May 20

Który kostium kąpielowy kupić, by czuć się wygodnie i wyglądać gustownie?

Fri, 05/20/2016 - 14:48 — admin
plaża, morze
Autor: VD
Źródło: http://www.flickr.com
Kostiumy kąpielowe to stały towarzysz każdych wakacyjnych podróży. A więc włóż na plażę kostium kąpielowy i spowoduj, że nie będzie można oderwać od Ciebie wzroku. Zakup ten wakacyjny obowiązkowy przedmiot do swojej wakacyjnej szafy i raduj się codziennie gustownym, plażowym lookiem. Kostiumy kąpielowe powinny być pięknem każdej kobiety.

(more...)

Nov 30

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Mon, 11/30/2015 - 17:06 — admin
moda
Źródło: pixabay.com
Damska moda to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taki moment, że trzeba zajrzeć do szafy, aby się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie nieodzowne? A jak tak, to które rzeczywiście zawsze powinny tam być? Przede wszystkim biała bluzka, bo pasuje do wszystkiego i jest przydatna w każdej sytuacji. Jesteśmy w stanie w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.

(more...)

Nov 20

W jaki sposób ubiór wpływa na wcielenie w życie danego sukcesu zawodowego?

Fri, 11/20/2015 - 11:36 — admin
styl
Autor: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com
Od zawsze wiadomo, że nasza prezencja automatycznie wpływa na to, jak właściwie odbierają nas inne osoby. Ponadto, nierzadko od naszego stroju zależy osiągnięcie sukcesu na gruncie zawodowym. Warto zatem skorzystać z profesjonalnego wsparcia z takiego zakresu, modyfikując tym samym nasz dotychczasowy wizerunek.Jeżeli wpiszemy do wyszukiwarki frazę „style coach”, szybko uświadomimy sobie, na czym tak naprawdę polegają tego typu usługi.

(more...)

Aug 04

Polo 5xl – bluzka, która pasuje do wielu różnych okazji, dzięki czemu każda jednostka posiadająca większy rozmiar będzie czuła się wygodnie i elegancko.

Tue, 08/04/2015 - 16:00 — admin
Kobiety
Autor: Marlies Dekkers
Źródło: Marlies Dekkers
W obecnych czasach wygląd ma ogromne znaczenie. sporo osób zwraca uwagę na to jak się prezentują i jak odbierają ich inne osoby. Dlatego też sporo czasu poświęcają na polepszenie własnego wyglądu by zawsze prezentować się jak najlepiej.

(more...)

Jan 21

Tuniki damskie to idealna alternatywa dla każdej kobiety, bo niezależnie od rodzaju figury zawsze może wyglądać wspaniale.

Wed, 01/21/2015 - 12:41 — admin
tunika
Autor: Avando PR
Źródło: Avando PR
Moda jest dla pań bardzo wazną kwestią. Jednak nie wszystkie poświęcają jej wiele czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można zatem przecenić miejsc, w których aktualna moda odbija się niczym w zwierciadle. Moda dla kobiet to nie tylko odziez, to nie tylko obuwie, chustki i aktualności z wybiegów. To bardzo często również styl życia i poczucie tożsamości. Każda pani w skrytości ducha marzy, aby mówiono o niej, że ma własny styl. Swój styl to takie ziarenko pieprzu dosypane do mdłej potrawy, to taki nietypowy sznyt nadany także klasycznemu zestawowi ubrań.

(more...)