Syndicate content

szafa

May 12

Przegląd szafy z ubraniami. Do zostawiania jakich ciuchów mamy zazwyczaj tendencję? Czy dobrze jest je zostawiać?

Thu, 05/12/2016 - 15:03 — admin
Pusta szafa
Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy stajemy przed koniecznością zrobienia porządków w swojej szafie z ubraniami przed sezonem to często czynność ta zajmuje nam wieki. Jest tak, ponieważ do sporej ilości rzeczy mamy ogromny sentyment, spora ilość ubrań znajduje się w naszej szafie już od bardzo dawna. Tym bardziej ciężko jest się ich pobyć, kiedy pomyślimy sobie, iż być może moda na za jakiś czas znowu powróci. Jakie ubrania mamy w zwyczaju za każdym razem zostawiać jak również czy rzeczywiście dobrze robimy?

(more...)

Jan 07

Moda ma wiele imion - sprawdź oferty

Thu, 01/07/2016 - 12:40 — admin
bielizna
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Naszą wizytówkę stale nosimy przy sobie. To zdanie wskazuje na to, że to my sami nią jesteśmy, bowiem to, co na siebie zakładamy, wskazuje w pewien sposób na to, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Jeśli w każdych okolicznościach chcielibyśmy prezentować się wzorowo, to nie czekajmy ani momentu dłużej i przemyślmy czy nasz teraźniejszy wizerunek jest godny chwalenia.

(more...)

Dec 17

Jak przedstawiają się buty męskie rozmiar 40?

Thu, 12/17/2015 - 12:22 — admin
sukienka
Autor: NIFE
Źródło: NIFE
Rzeczy wykonane okazują się być z przeróżnych materiałów

Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że ubrania robione będą z różnych tworzyw, więc niektóre będą się lepiej nadawać na lato, a inne na zimę. Co więcej warto tutaj zaznaczyć, że takie ubrania mają okazję mieć także różne właściwości, zatem należy się dokładnie namyślić, które z nich musimy mieć.

(more...)

Dec 16

Duży wybór odzieży, obuwia i akcesoriów w rozsądnych cenach rynkowych - sprawdź, co opłaca się teraz kupić

Wed, 12/16/2015 - 16:58 — admin
buty
Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Zachwycający wybór niepowtarzalnych i różnorodnych rozwiązań dla pań czy panów w znacznym stopniu cieszy wszystkich klientów. Zróżnicowanie wśród rewelacyjnie przemyślanego asortymentu dla osób w różnym wieku robi wrażenie. Nie bez powodu odnotowywane jest tak ogromne zainteresowanie. Nieprzerwanie można wyszukać jeszcze doskonalsze torby męskie, których nie będą się wstydzić nawet klienci kochający modę.

(more...)

Nov 20

Co musi się znaleźć w każdej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Fri, 11/20/2015 - 16:12 — admin
moda damska
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Tak czasem jest, że kobieta ma całą szafę ubrań, a nie wie właściwie co wybrać. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, lecz brak właściwie tej konkretnej na dany dzień. Dlaczego tak jest oraz czy coś możemy z tym zrobić?Często przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ciuchów, lecz potem i tak zdaje się, że niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co byłoby interesujące oraz adekwatne do tej właśnie chwili.

(more...)