Syndicate content

klasyka

Jan 22

Garderoba – co powinno się w niej znajdować??

Fri, 01/22/2016 - 15:53 — admin
zakupy
Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania – mamy do nich różny stosunek. Jedni je kochają, inni znów podchodzą do nich bez emocji, jak do zwykłej rzeczy codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy z reguły wliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla kobiet nierzadko zakupy ubraniowe mają nawet znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, odstresować. Potem jednak nierzadko okazuje się, że mają one w rzeczywistości wiele ubrań, z jakimi nie mają już, co robić.

(more...)

Nov 20

Co musi się znaleźć w każdej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Fri, 11/20/2015 - 16:12 — admin
moda damska
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Tak czasem jest, że kobieta ma całą szafę ubrań, a nie wie właściwie co wybrać. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, lecz brak właściwie tej konkretnej na dany dzień. Dlaczego tak jest oraz czy coś możemy z tym zrobić?Często przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ciuchów, lecz potem i tak zdaje się, że niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co byłoby interesujące oraz adekwatne do tej właśnie chwili.

(more...)

Feb 02

Gdzie kupić dobre buty męskie?

Mon, 02/02/2015 - 11:16 — admin
marka Clarks
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób twierdzi że buty są wizytówką mężczyzny. I chociaż trudno znaleźć autora tych słów, z pewnością zgodzą się z nim reprezentanci świata mody. To właśnie obuwie jest wisienką na torcie każdej stylizacji i dowodem stylu mężczyzny.

(more...)