Syndicate content

klasyka

Feb 02

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na elegancki zegarek

Fri, 02/02/2018 - 11:23 — admin
zegarek
Autor: Matty Ring
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarek to idealny pomysł na podarunek, chociaż zdarzają się odmienne zdania na ten temat. Podobno zalicza się go jako podarunek zakazany gdyż według przesądów określać ma on okres do zakończenia przyjaźni, czy też czas jaki zostaje do chwili śmierci. Nie ma chyba co rozmyślać nad porzekadłami, gdy wiemy że osoba którą chcemy obdarować o takim podarunku marzy.

(more...)

Jan 22

Garderoba – co powinno się w niej znajdować??

Fri, 01/22/2016 - 15:53 — admin
zakupy
Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania – mamy do nich rozmaity stosunek. Jedni je kochają, inni z kolei podchodzą do nich bez emocji, jak do zwykłej rzeczy codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy z reguły zaliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla pań często zakupy ubraniowe mają nawet znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, odstresować. Potem jednak nierzadko okazuje się, że mają one naprawdę całą sporo ubrań, z którymi nie wiedzą już, co robić.

(more...)

Nov 20

Co musi się znaleźć w każdej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Fri, 11/20/2015 - 16:12 — admin
moda damska
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Tak czasami jest, iż kobieta posiada całą szafę ubrań, a nie ma pojęcia właściwie co wybrać. Niby są w niej kreacje na każdą okazję, natomiast brakuje właściwie tej konkretnej na ten dzień. Dlaczego tak się dzieje oraz czy coś możemy z tym zrobić?Często przechowujemy w naszych szafach przesadnie wiele ubrań, lecz później i tak zdaje się, że nic tam nie ma, przynajmniej nic, co będzie ciekawe i idealne do danej chwili.

(more...)

Feb 02

Gdzie kupić dobre buty męskie?

Mon, 02/02/2015 - 11:16 — admin
marka Clarks
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Krąży powiedzenie iż buty są wizytówką mężczyzny. I mimo, że niełatwo przypisać te słowa jednemu autorowi, z pewnością poprą go reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem klasy mężczyzny.

(more...)