Syndicate content

klasyka

Feb 02

Nie masz pomysłu na prezent? Postaw na elegancki zegarek

Fri, 02/02/2018 - 11:23 — admin
zegarek
Autor: Matty Ring
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarek to doskonały pomysł na prezent, chociaż bywają różne racje na ten temat. Podobno zalicza się go jako prezent zakazany gdyż wedle przesądów określać ma on okres do końca znajomości, czy też okres jaki zostaje do śmierci. Nie ma chyba co rozmyślać nad przesądami, gdy wiemy że osoba którą chcemy obdarować o takim przedmiocie marzy.

(more...)

Jan 22

Garderoba – co powinno się w niej znajdować??

Fri, 01/22/2016 - 15:53 — admin
zakupy
Autor: kennejima
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania – mamy do nich rozmaity stosunek. Jedni je kochają, inni znów podchodzą do nich bez emocji, jak do zwykłej rzeczy codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy zazwyczaj wliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla pań nierzadko zakupy ubraniowe mają wręcz znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, zrelaksować. Później jednak bardzo często okazuje się, że mają one naprawdę całą wiele ubrań, z jakimi nie mają już, co robić.

(more...)

Nov 20

Co musi się znaleźć w każdej damskiej szafie? Jakiego typu ciuchy powinny tam zagościć?

Fri, 11/20/2015 - 16:12 — admin
moda damska
Autor: Will Fisher
Źródło: http://www.flickr.com
Tak czasami jest, iż kobieta ma pełną szafę ciuchów, a nie wie właściwie co wybrać. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, lecz brakuje niestety tej odpowiedniej na ten dzień. Dlaczego tak się dzieje i czy coś możemy na to poradzić?Najczęściej przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt wiele ciuchów, ale później i tak wydaje się, iż niczego nie możemy w niej znaleźć, przynajmniej nic, co byłoby interesujące oraz idealne do danej chwili.

(more...)

Feb 02

Gdzie kupić dobre buty męskie?

Mon, 02/02/2015 - 11:16 — admin
marka Clarks
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Krąży powiedzenie iż buty są wizytówką mężczyzny. I mimo, że niełatwo przypisać te słowa jednemu autorowi, z pewnością poprą go reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem klasy mężczyzny.

(more...)