Syndicate content

ubiór

Feb 02

Interesujące i kolorowe dodatki

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
kobieta w okularach
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Różnobarwny akcent w codziennej stylizacji może całkowicie odmienić charakter całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze bądź kształcie skupiają wzrok, lecz mogą też wiele powiedzieć o osobie, która je zakłada.

(more...)

Feb 02

Obecnie naprawdę wiele zależy od tego jak się ukazujemy wizualnie.

Fri, 02/02/2018 - 14:32 — admin
moda
Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach bardzo dużo zależy od tego jak się prezentujemy. Wygląd jest ważnym czynnikiem podczas poznawania nowych osób, ponieważ pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko jeden raz.

(more...)

Feb 02

Najpopularniejsze sukienki na najbliższy sezon

Fri, 02/02/2018 - 11:21 — admin
Krótka suknia ślubna
Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
Wiosna już za oknami, a razem z nią nastały ciepłe dni. To idealny czas, by pochwalić się swoimi pięknymi nogami i cisnąć na dno szafy spodnie. Na czas wiosenno- letni z utęsknieniem oczekują panowie, by móc patrzyć na kobiece walory. W tym czasie bowiem chętnie odsłaniamy więcej ciała. A sukienki maximus to ubiór, który idealnie akcentuje naszą kobiecość.

(more...)

Jan 18

Koszule męskie eleganckie muszą się znajdować w każdej męskiej szafie

Thu, 01/18/2018 - 13:20 — admin
koszula
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie również kochają wyglądać gustownie, choć starają się tego nie pokazywać, żeby nie wyjść na zbyt płytkich. Nie mniej patrząc po ich garderobie prędko możemy się dowiedzieć, że uwielbiają oni mieć wszystko co najlepsze, nawet gdy teoretycznie mogą się bez konkretnej rzeczy obyć. Wielu panów posiada we własnej garderobie paski skórzane, nawet kiedy nie spełniają one swojej najważniejszej funkcji, a więc nie przytrzymują nazbyt luźnych spodni, to spełniają inną, nie mniej istotną.

(more...)

Dec 29

Każda kobieta musi je mieć

Fri, 12/29/2017 - 10:49 — admin
garderoba
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR
Istnieją takie części ubioru, które musi mieć każda kobieta w własnej szafie, a to dlatego, iż przy odpowiednim zestawieniu, będą one pasowały naprawdę do każdej uroczystości i będzie można je wykorzystać na sporo sposób. W dodatku jeżeli będziemy posiadały właściwą wielość ubrań z danego zestawu, to mamy szansę być przekonane, iż wciąż przyszykujemy dla siebie coś, w czym będziemy się właściwie czuły oraz jeszcze wspanialej będziemy się prezentowały.

(more...)

Dec 04

Praktycznie każdy zwraca znaczną uwagę na kwestię co jest modne!

Mon, 12/04/2017 - 11:13 — admin
skate
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Wyłącznie brak własnego stylu jest niewskazany. Czyli na pewno warto ubierać się trochę oryginalniej, ponieważ jakby nie patrzeć ubiór odgrywa ogromną rolę. Ciężko nie dostrzec, że skoro chcielibyśmy w jakiś sposób się pokazać, podkreślić swoje oblicze, powinniśmy dokonać tego za pomocą odzieży.

(more...)

May 19

Kobiece i sportowe - znane sneakersy świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji

Thu, 05/19/2016 - 11:40 — admin
sneakersy damskie
Autor: Shoots Official
Źródło: http://www.flickr.com
Wizerunek jest dziś niesłychanie istotny. Na każdym kroku zwracamy na niego uwagę i bardzo znaczące jest dla nas, by być dobrze odbieranym przez inne osoby. Nie można ukryć, że w najogromniejszym stopniu skupiają się na tym panie, dla których wywarcie pozytywnego pierwszego wrażania ma istotne znaczenie. Moda jest w dzisiejszych czasach niezwykle nowoczesna i połączenia krańcowo odległych stylów są niesłychanie popularne.

(more...)

Jan 08

Saszetki męskie nike są naprawdę fajne

Fri, 01/08/2016 - 16:40 — admin
kobieta w sukience
Autor: www.philstefansphotography.com
Źródło: http://www.flickr.com
Czy powiemy co powinniśmy wkładać?

Czasem nie okazuje się być aż tak ważny ubiór który na siebie wkładamy, tylko istotniejsze będą akcesoria. To one często powodują, że normalna bluzka albo spodnie, nagle pozyskują na wyglądzie, a co się z tym wiąże, że przedstawiają się dużo lepiej, niż możemy sobie wyobrazić. Dlatego należy powiedzieć jakie akcesoria muszą odnaleźć się w naszej szafie.

(more...)

Dec 10

Buty sportowe nike okazują się być bardzo wygodne

Thu, 12/10/2015 - 10:39 — admin
wieszaki na ubrania
Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy wiedzieć co należy nabywać. Najczęściej każdy z nas wie, co będzie dla niego najlepsze, w czym świetnie wygląda, a co się z tym łączy, zaznaczymy także, w co należy zainwestować kiedy chodzi o nasz ubiór. Przez to również niesamowicie często mamy swoje ulubione markety, w których wykonamy zakupy, a również posiadamy swoich ulubionych projektantów, którzy produkują takie ubrania, jakby okazywały się być one przygotowywane właśnie z myślą o nas. Im lepiej zaznaczymy, co chcemy i w czym się odpowiednio czujemy, tym bardziej będziemy zadowoleni z naszych sprawunków.

(more...)

Dec 09

Jakie marynarki Łódź ma możliwość nam zaproponować?

Wed, 12/09/2015 - 10:20 — admin
buty damskie
Autor: patrick janicek
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiedni ubiór to podstawa.Kiedy chcemy się czuć odpowiednio sami ze sobą oraz równocześnie, chcemy mieć utrzymaną wysoką pewność siebie w towarzystwie, to powinniśmy zadbać o odpowiedni ubiór. Im lepiej będzie do nas dopasowany, im pewniej będziemy się w nim czuć, tym większa będzie szansa, że będziemy prezentować się na ludzi szczęśliwych, pewnych siebie, którym należy zaufać.

(more...)