Syndicate content

Wybór

Jan 18

To, co jest niezbędne dla naszych maluchów

Thu, 01/18/2018 - 10:56 — admin
Kocyki
Autor: La Millou
Źródło: La Millou
Małe dziecko, niewielki problem, duże dzieci większy problem. Coś w tym jest, bo mawiały tak nasze nasze matki i matki naszych matek i my same nosząc na rękach nasze dziecko wyczuwamy, że miały rację. Jednak, początkowo mimo ogólnych kłopotów związanych raczej z tym, że nie śpimy, bo jest w nas jakaś wewnętrzna obawa, że gdy tylko przyśniemy z dzieckiem może stać się coś złego. To dodatkowo boimy się, że coś zrobimy albo zrobiliśmy nie do końca tak jak należy.

(more...)

Jan 04

Jakie prezenty wybrać dla rodziny?

Mon, 01/04/2016 - 12:59 — admin
prezent
Autor: ProFlowers
Źródło: http://www.flickr.com
Grudzień to miesiąc podarunków, dlatego też winniśmy o nich pomyśleć z odpowiednim wyprzedzeniem. Kupując podarunki dla bliskich należy się w głównej mierze zastanowić nad tym, co przypadłoby im do gustu. Nie winniśmy także zakupów zostawiać na ostatni moment, bowiem wyniki takiego postępowania nie będą zbyt dobre. Narazimy się również na niemały stres. W jaki sposób przygotować się na zakupy i co kupić bliskim?

(more...)

Mar 05

Jeżeli zamierzamy poprawnie się przedstawiać podczas wszelkiego rodzaju spotkania, wtenczas dobrze byłoby posiadać zegarki Versus

Thu, 03/05/2015 - 16:31 — admin
zegarek
Jak wiadomo w obecnych czasach jednym z najlepszych elementów, jakie konstruują naszą pozycję wśród innych osób, jest z dużą pewnością nasz wizerunek zewnętrzny. Nie ma się czemu zdumiewać ale także nie ma się co obrażać, ponieważ z trudem od samego początku zapoznać człowieka innym sposobem, jak tylko dokładnie poprzez to, co sobą prezentuje na zewnątrz.

(more...)