Syndicate content

sylwetka

Dec 16

Gorsety damskie przedstawiają się bardzo elegancko

Wed, 12/16/2015 - 16:07 — admin
buty
Autor: Clarks
Źródło: Clarks
Powinniśmy wiedzieć w co się ubrać

Trzeba wiedzieć, że każdy może prezentować się niesamowicie we wszystkim co założy, jeżeli jedynie dobrze to dobierze. Okazuje się być dużo interesujących ubrań, które mają taki fason, żeby ukrywać wszelkie wady i pokazywać jedynie to, co jest wprost warte ukazania.

(more...)

Nov 30

Co każda z kobiet powinna mieć w swojej szafie? Jakiego rodzaju ciuchy na pewno powinny się tam znaleźć?

Mon, 11/30/2015 - 17:06 — admin
moda
Źródło: pixabay.com
Damska moda to temat na długie opowieści. Jak moda bowiem, to natychmiastowo jest utożsamiana z wielką szafą młodej dziewczyny, ale także dojrzałej kobiety. Przychodzi jednakże taki moment, że trzeba zajrzeć do szafy, aby się przekonać, czy wszystkie ubrania są faktycznie nieodzowne? A jak tak, to które rzeczywiście zawsze powinny tam być? Przede wszystkim biała bluzka, bo pasuje do wszystkiego i jest przydatna w każdej sytuacji. Jesteśmy w stanie w niej wybrać się do miasta, na plotki z koleżanką czy rodzinną uroczystość.

(more...)

Oct 29

Xbox kinect wymusi na nas odpowiednią dawkę ruchu

Thu, 10/29/2015 - 16:21 — admin
Eleganckie sukienki
Autor: Rita Caro
Źródło: http://www.ritacaro.pl
Meble rattanowe świetnie sprawdzają się w każdym ogrodzie

Gdy jesteśmy właścicielami ogródka, to pragniemy, żeby przedstawiał się on jak najlepiej, tak by inni odczuwali radość przebywania w nim. Dlatego staramy się go zaaranżować w sposób gustowny oraz wygodny, tak żeby nawet znaczne siedzenie w tym miejscu, okazało się niesamowitą przyjemnością.

(more...)

Sep 09

Gdzie kupimy t shirt 3xl?

Wed, 09/09/2015 - 11:19 — admin
2 mężczyzn
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Są sklepy w których wyszukamy t shirt 3xl. Pomimo że żyjemy w świecie, w którym niesamowicie wielki nacisk przykłada się na wysportowaną sylwetkę, to możemy być pewni, że jest również coraz więcej sklepów, w których mamy okazję nabyć ubrania dla osób bardziej okrągłych.

(more...)

Feb 27

Jak korzystnie się pokazać na rozmowie o pracę i na co dzień?

Thu, 02/27/2014 - 16:05 — admin
Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ciuchy także mężczyznom mogą sprawić zakłopotanie. Też chcą mieć swój styl. Co ważniejsze, liczy się dla nich dopasowanie i czucie się komfortowo w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak istotne wydarzenia, jak przykładowo rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

(more...)

May 15

Elegancka bielizna - przyjaciel kobiet

Wed, 05/15/2013 - 13:11 — admin
Jak spać, żeby się wyspać
Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Drodzy Panowie, jeżeli myśleliście, że wasze żony kochają modnie prezentować się tylko za dnia, no to muszę zburzyć wasz światopogląd: coraz częściej kobiety równie atrakcyjnie chcą wyglądać kładąc się spać. I nie wspominam tu o seksownej bieliźnie, którą możecie podarować Paniom na każdą okazję, ale również tę na pozór przeciętną, która po prostu dobrze leży.

(more...)