Syndicate content

wzór

Feb 05

Moda na lato 2015

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to powrót lat 90. Znów wkładamy platformy, odkryty brzuszek oraz naklejane tatuaże! Jednakże tym razem w edycji wyrafinowanej – miast barwnych obrazów, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny hit na lato, szczególnie plaże oraz festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak oryginalna biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak , jak w latach 90 – przyklejamy obrazek na ciało, gazikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i już. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszta bez względu od firmy to ok. 30 złotych.

(more...)

Feb 02

Co powinniśmy wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najbardziej pasuje? Jak się go wykonuje?

Fri, 02/02/2018 - 15:53 — admin
zestawy
Haft to powszechna oraz popularna technika zdobienia różnych materiałów. Mamy faktycznie bardzo dużo technik hafciarskich, zależnie od zastosowanych nici oraz stosowanych ściegów. Haft może być wypukły lub płaski, poza haftem ręcznymjest również maszynowy. Co powinniśmy wiedzieć?

(more...)

Jan 21

Tuniki damskie to idealna alternatywa dla każdej kobiety, bo niezależnie od rodzaju figury zawsze może wyglądać wspaniale.

Wed, 01/21/2015 - 12:41 — admin
tunika
Autor: Avando PR
Źródło: Avando PR
Moda jest dla kobiet niezwykle wazną kwestią. Jednak nie wszystkie dają jej wiele czasu, nie wszystkie mają ku temu sposobności. Nie można dlatego przecenić terenów, w których aktualna moda odbija się niczym w lustrze. Moda dla płci pięknej to nie tylko odziez, to nie tylko obuwie, dodatki i aktualności z wybiegów. To niejednokrotnie również rodzaj życia i poczucie przynależności. Każda pani w skrytości ducha marzy, by szeptano o niej, że posiada swój styl. Własny styl to takie ziarenko pieprzu dodane do mdłej potrawy, to taki nietuzinkowy sznyt nadany nawet klasycznemu zestawowi ubrań.

(more...)