Syndicate content

wzór

Feb 05

Moda na lato 2015

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znów wkładamy platformy, odkryty brzuch oraz naklejane tatuaże. Jednakże tym razem w wersji luksusowej – miast wielobarwnych obrazków, srebrne i złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy przebój na lato, w szczególności plaże oraz festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się jak oryginalna biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na skórę, gazikiem z wodą nacieramy, czekamy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę rozmaitych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to około 30 złotych.

(more...)

Feb 02

Co powinniśmy wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najbardziej pasuje? Jak się go wykonuje?

Fri, 02/02/2018 - 15:53 — admin
zestawy
Haft to znana i popularna technika zdobienia różnych materiałów. Istnieje faktycznie sporo technik hafciarskich, zależnie od użytych nici oraz stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być płaski lub wypukły, poza haftem ręcznymjest także maszynowy. Co najkorzystniej wiedzieć?

(more...)

Jan 21

Tuniki damskie to idealna alternatywa dla każdej kobiety, bo niezależnie od rodzaju figury zawsze może wyglądać wspaniale.

Wed, 01/21/2015 - 12:41 — admin
tunika
Autor: Avando PR
Źródło: Avando PR
Moda jest dla pań niezwykle wazną kwestią. Jednakże nie wszystkie dają jej wiele czasu, nie wszystkie mają ku temu możliwości. Nie można dlatego przecenić terenów, w których aktualna moda odbija się jak w zwierciadle. Moda dla kobiet to nie tylko ubranie, to nie tylko buty, chustki i aktualności z wybiegów. To nie raz także styl życia i poczucie przynależności. Każda pani w skrytości ducha marzy, aby mówiono o niej, że ma swój styl. Własny styl to takie ziarenko pieprzu dosypane do mdłej strawy, to taki niepowtarzalny sznyt nadany nawet ponadczasowemu zestawowi ubrań.

(more...)