Syndicate content

wzór

Feb 05

Moda na lato 2015

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch i przyklejane tatuaże! Ale tym razem w edycji stylowej – miast kolorowych obrazków, złote oraz srebrne wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, przede wszystkim plaże oraz festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, oczekujemy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest kilka różnych wzorów. Koszt niezależnie od firmy to ok. 30 złotych.

(more...)

Feb 02

Co powinniśmy wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najbardziej pasuje? Jak się go wykonuje?

Fri, 02/02/2018 - 15:53 — admin
zestawy
Haft to znana i popularna technika zdobienia tkanin. Jest rzeczywiście sporo technik hafciarskich, w zależności od zastosowanych nici oraz stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być wypukły lub płaski, poza ręcznym haftemjest również maszynowy. Co najkorzystniej wiedzieć?

(more...)

Jan 21

Tuniki damskie to idealna alternatywa dla każdej kobiety, bo niezależnie od rodzaju figury zawsze może wyglądać wspaniale.

Wed, 01/21/2015 - 12:41 — admin
tunika
Autor: Avando PR
Źródło: Avando PR
Moda bywa dla kobiet bardzo wazną kwestią. Jednakże nie wszystkie dają jej dużo czasu, nie wszystkie miewają ku temu sposobności. Nie można dlatego przecenić miejsc, w których aktualna moda odbija się niczym w lustrze. Moda dla kobiet to nie tylko ubranie, to nie tylko buty, dodatki i aktualności z wybiegów. To nie raz także rodzaj życia i poczucie przynależności. Każda kobieta w skrytości ducha pragnie, by mówiono o niej, że posiada własny styl. Własny styl to takie ziarenko pieprzu dosypane do mdłej strawy, to taki nietypowy sznyt nadany nawet ponadczasowemu zestawowi ubrań.

(more...)