Syndicate content

kobiety

Feb 05

Włoskie torebki - czy warto

Mon, 02/05/2018 - 17:33 — admin
torebka
Źródło: flickr.com
Święta, a może urodziny? Problem z kupnem prezentu dla tej jedynej zawsze bywa duży. Bywają panowie o doskonałym poczuciu estetyki, ale gros męskiej populacji potrzebuje podpowiedzi, upraszczających sprawunki. Czasami dobrze też wypytać wybrankę.

(more...)

Feb 05

Oryginalny podarunek dla drugiej połowy

Mon, 02/05/2018 - 17:33 — admin
kobieta
Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostac. Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa pł godziny, a żona będzie wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszego spotkania.

(more...)

Feb 05

Dobry zegarek dla mężczyzny nie jest zły

Mon, 02/05/2018 - 13:53 — admin
męski zegarek
Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć fajny zegarek. Dobrze dobrany produkt potrafi idealnie uwypuklić charakter człowieka, z którym przyszło nam porozmawiać. Z tego powodu zegarki męskie lorus są tak często wybierane.

(more...)

Feb 05

Perfekcyjne miejsce na przechowywanie drogocennej biżuterii

Mon, 02/05/2018 - 10:21 — admin
szkatułka
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre kobiety lubią kupować buty, jeszcze inne wyraźnie ubóstwiają torebki, wiele kobiet za to namiętnie gromadzi biżuterię. Biżuteria bezsprzecznie jest doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji i zdoła sprawić, że nawet na pierwszy rzut oka najnudniejszy ubiór nabierze całkiem innego, kreacyjnego i szykownego charakteru. Umiejętnie dobrana biżuteria perfekcyjnie potrafi zaakcentować zarówno sportowe jak również eleganckie stylizacje.

(more...)

Feb 02

Modne ubrania męskie na każdą okazję i porę roku

Fri, 02/02/2018 - 17:07 — admin
Koszule męskie
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Na temat mody męskiej nie pisze się tak dużo jak o modzie damskiej. Nie da się jednak ukryć, że moda męska oczywiście istnieje, a na przestrzeni lat wyraźnie zauważano różnorodne zmiany w obrębie trendów dla mężczyzn. Przyjęło się sądzić, że mężczyźni generalnie przywiązują do ubioru mniejszą wagę niż kobiety, co owocuje znacznie węższym wyborem ubrań właśnie dla panów.

(more...)

Feb 02

Wybranie ubiorów takich marek jak patrizia pepe czy marengo fashion jako przejaw kupna markowej odzieży

Fri, 02/02/2018 - 15:52 — admin
Dziewczyna
Autor: Ken Witherow
Źródło: http://www.flickr.com
Marki ubrań to temat rzeka, zwłaszcza gdy chodzi o płeć piękną. Ubrania posiadają dużo odwołań: druga skóra, przedłużenie osobowości – do takich odwołań przy zakupach odnosimy się najczęściej. Dopłacając do ubrania, jakie podoba się więcej niż inne czujemy się pewniejsi, bardziej zadowoleni.

(more...)

Feb 02

Wygodna i dobrana bielizna nie tylko pozwoli każdej pani poczuć się niebywale kobieco, ale również spowoduje, iż będzie się dobrze czuła.

Fri, 02/02/2018 - 15:52 — admin
Dziewczyna w czarnej bieliźnie
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać dobrą bieliznę to pytanie, jakie cała rzesza pań zadaje sobie przed czy też w czasie wybierania odzieży, w tym także bielizny. Dopasowana bielizna to taka, jaka będzie pasowała, zarówno pod względem rozmiaru, jak też ze względu na takie kwestie, jak kolor czy też fason. Należy nadmienić, iż wiele kobiet posiada wielkie trudności z kupnem bielizny, jaka będzie dla nich odpowiednia. Nie od dziś wiemy, iż ubranie to zagadnienie, na jakie znacznie więcej ludzi kieruje dużą uwagę. Bez względu na to, w jakim jesteśmy wieku, mnóstwo ludzi wybiera ubrania, które są głównie wygodne.

(more...)

Feb 02

Jak się ubierać w lecie? Odkryj, co jest modne

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Zwykle nie możemy się doczekać letnich dni. Słoneczna pogoda poprawia nasze samopoczucie i daje nam, tak potrzebnej do funkcjonowania, siły witalnej. To również okres, gdy można zakładać cienkie ciuszki oraz eksponować więcej ciałka. Z ochotą wystawiamy zmęczoną zimą skórę na promienie słoneczne- nienachalna czekoladowa karnacja zawsze była w modzie. Z letniej aury są zadowoleni także panowie, gdyż to właśnie w tym czasie kobiety eksponują swoje wdzięki, nosząc zwiewne sukienki.

(more...)

Feb 02

Najnowsze kierunki w stylistyce kobiecej, jakie są nawiązaniem do minionych lat.

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
Moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Najnowsze trendy w modzie kobiecej, jakie nawiązują do wcześniejszych lat pozostają czymś standardowym dla takiej dyscypliny. Nie od teraz przecież jest wiadome, iż styliści lubią dokonywać eksperymentów, a panie nie mają nic przeciwko temu. Łączenie stylów obecne jest w modzie damskiej od jakiegoś czasu.

(more...)

Feb 02

Oryginalne wody perfumowane sprzedawane na polskim rynku

Fri, 02/02/2018 - 15:41 — admin
perfumy
Źródło: pixabay.com
W dzisiejszych czasach każda potencjalna konsumenta może bez kłopotów odszukać dla siebie najbardziej nietypowe perfumy, kierując się najistotniejszymi preferencjami. Warto nadmienić, że aktualnie znacznym powodzeniem cieszą się w dużej mierze wody perfumowane, które są dostępne w preferencyjnych cenach. Wiele kobiet zaznacza, że dzięki właściwie dobranym zapachom można świetnie określić własną osobowość.

(more...)