Syndicate content

staniki

Feb 05

Popularne firmy i ich dobre jakościowo akcesoria

Mon, 02/05/2018 - 10:43 — admin
Bielizna
Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
Każdy wie, że damska bielizna jest niesłychanie ważna. Powinniśmy mieć to na uwadze od chwili dojrzewania. To istotne, by od samego początku kupić odpowiednio dopasowany stanik. Dlatego warto wybrać się do sklepu z bielizną, gdzie będzie można spotkać brafitterkę. Dzięki niej dowiemy się jaki konkretnie rozmiar stanika powinnyśmy nosić. Tylko właściwie dopasowana rozmiarowo bielizna jest w stanie porządnie podkreślić kobiece atuty i nie deformować damskiego biustu.

(more...)

Dec 05

Kilka słów o modzie

Tue, 12/05/2017 - 14:22 — admin
Autor: Obsessive
Dookoła mody kręci się cały świat. Wielu ludzi robi niesłychaną karierę, pracując w tej branży. I nie chodzi w tym miejscu jedynie o światowej klasy projektantów, czy ich najlepsze modelki. Co raz więcej zwyczajnych zjadaczy chleba wybiera igraszki z modą. Ciągle powstaje następny blog o modzie, na łamach których fashioniści dzielą się z fanami swoim oryginalnym stylem. Bardzo dużą uwagę przykładamy, do tego, co nosimy.

(more...)

Nov 28

Majtki szorty jest to interesująca oferta

Mon, 11/28/2016 - 09:49 — admin
Bielizna dla mam
Autor: Lupoline
Źródło: Lupoline
Jeśli posiadamy jędrny i duży biust, który w dodatku prezentuje spory rozmiar, to powinniśmy dobrze do niego dobierać staniki. Tak samo jak musimy dopasowywać majtki do wymiaru naszej pupy, by prezentowała się ona jak najbardziej ciekawie.


Biustonosz soft prezentuje się wspaniale


Kiedy poszukujemy biustonosza, który nie będzie posiadał wypchanych miseczek, bo tego po prostu nie lubimy, to obowiązkowo powinniśmy zobaczyć, jak prezentuje się biustonosz soft.

(more...)