Syndicate content

koszula

Feb 05

Męski outfit - jak może się prezentować mężczyzna z klasą

Mon, 02/05/2018 - 17:14 — admin
mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach, mimo iż sporo się mówi, że nie należy oceniać innych po wyglądzie, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest nadal aktualne. Mało tego – bardzo często stosowane w praktyce. Toteż jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak należy się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może przegapić swą życiową szansę, co gorsza – przez własną nieuwagę.

(more...)

Jan 18

Koszule męskie eleganckie muszą się znajdować w każdej męskiej szafie

Thu, 01/18/2018 - 13:20 — admin
koszula
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie również kochają wyglądać gustownie, choć starają się tego nie pokazywać, żeby nie wyjść na zbyt płytkich. Nie mniej patrząc po ich garderobie prędko możemy się dowiedzieć, że uwielbiają oni mieć wszystko co najlepsze, nawet gdy teoretycznie mogą się bez konkretnej rzeczy obyć. Wielu panów posiada we własnej garderobie paski skórzane, nawet kiedy nie spełniają one swojej najważniejszej funkcji, a więc nie przytrzymują nazbyt luźnych spodni, to spełniają inną, nie mniej istotną.

(more...)

Jan 07

Nie lekceważ własnego wyglądu

Thu, 01/07/2016 - 13:22 — admin
baleriny
Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Wybór ubrania właściwego do okazji jest niebywale istotny. Przecież to m.in. na podstawie tego, w jaki sposób wyglądamy, jesteśmy oceniani przez ludzi, jakich spotykamy. Choć mamy świadomość, że pozory mylą, i tak ciężko jest nam oprzeć się pierwszemu wrażeniu, które wielokrotnie w stosunku do nowo spotykanych ludzi aż się narzuca.

(more...)

Dec 01

W jaki sposób dobrać odpowiednią koszule? Jakie zasady powinniśmy znać, żeby kupowanie koszuli było znacznie prostsze?

Tue, 12/01/2015 - 17:03 — admin
spinki do koszuli
Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawałoby się, że moda to domena pań i rzeczywiście najczęściej jest tak, że to żony wybierają i kupują mężom ubrania. Jednak jest sporo panów, którzy sami muszą albo też po prostu chcą zatroszczyć się o swój wspaniały wygląd. Często panowie sami tak naprawdę wiedzą co lubią oraz w czym czują się dobrze jak i wygodnie. Oczywiście poszukanie sobie ubrania bardziej eleganckiego to już trudniejsza sztuka niż ubiory na co dzień. Dobrze jest więc poznać parę reguł odnośnie wybierania na przykład idealnej koszuli.

(more...)

Nov 19

Gdzie trzeba nabywać męskie paski skórzane

Thu, 11/19/2015 - 09:44 — admin
koszula męska
Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chociaż troszkę przypatrujemy się modzie, to nie będziemy zaskoczeni faktem, że niesamowicie szybko się ona zmienia oraz co chwilę pojawia się coś kolejnego. Przez to właśnie trzeba powiedzieć, jakie obecnie okazują się być modne koszule męskie, szczególnie jeśli jedną z nich pragniemy zaoferować w prezencie.

(more...)

Sep 11

Jeśli jesteś realną, dorosłą kobieta, uwielbiasz błyskotki i chcesz być zawsze na bieżąco z wprowadzonymi i zmodernizowanymi produktami na sprzedasz – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat hurtowni biżuterii.

Fri, 09/11/2015 - 09:53 — admin
Biżuteria
Autor: Evelyne La Hola
Źródło: Kate&Kate
System gospodarczy biżuterii w naszym kraju osiąga swoje apogeum, pojawia się dużo możliwości. Ilość otwieranych centrum sprzedaży rośnie co roku. Dzisiaj którakolwiek dojrzała Pani pragnie mieć w swoim kobiecym uposażeniu choć jeden składnik biżuterii.

(more...)

Sep 11

Świetne pomysły na męskie stylizacje. Jakie dodatki sprawdzą się przy męskich kreacjach?

Fri, 09/11/2015 - 09:35 — admin
Modny mężczyzna
Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Jak możemy zauważyć w poszczególnych centrach handlowych kładziony jest nacisk zarówno na modę pań, ale również mężczyzn. Różne odcienie jak też fasony koszul mamy możliwość dobrać zależnie od własnych upodobań. W działach z odzieżą znajdziemy też bogatą gamę dodatków, takich jak męskie okulary przeciwsłoneczne, spinki do koszul, albo paski, dzięki którym możemy skutecznie podkreślić indywidualny styl.

(more...)