Męska rzecz: doskonała fryzura. W jaki sposób ją ułożyć?

Układanie męskich fryzur nie jest tak bardzo czasochłonne jak nam się może zdawać. Częstokroć rezygnujemy z rannego stylizowania fryzury, bowiem zdaje nam się, że nie zdążymy do pracy lub szkoły.

A starczy czasami pięć minut, jakie z pewnością znajdziesz bez wczesnego wstawania.

Goldwell do koloryzacji

Źródło: lokikoki.pl

Ale jak układać włosy męskie oraz jak się do tego wziąć? Specyfików jest kilka oraz pasują one do różnych rodzajów włosów. Zatem to, co działa u kumpla, niekoniecznie będzie efektywne na Twoich. Zacznij od skrupulatnego umycia szamponem, jaki je zmiękczy a także przygotuje pod formowania. Nieco przesusz ręczniczkiem po czym dokończ suszarką. Już w trakcie owej czynności zacznij czesać włosy w pożądaną fryzurę.

Jeżeli podoba Ci się przedstawiany tekst i masz ochotę zdobyć więcej informacji, to z pomocą przyjdzie Ci odsyłacz do serwisu (https://13tattoo.pl/zadatek) – w tamtym miejscu znajdziesz interesujące informacje.

Potem zależnie od wymogów, nałóż któryś z poniższych środków. Żel będzie idealny do czupryn krótkich, bujnych oraz opornych na formowanie. Żel silnie utrwala fryzurę oraz trzyma ją przez cały dzień. Nie stosuj go na długie owłosienie, bo będą wówczas sprawiały wrażenie ciężkich i sztywnych oraz niejako przetłuszczonych. Pamiętaj jednakże, iż skleja także włosy, zatem jeśli zależy Ci na tym, aby pojedyncze pasma były luźne jak też swobodne, wybierz innego rodzaju środek.

komplet czarnej bielizny

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Początki układania fryzury bywają dla nieomal każdego mężczyzny ciężkie i zniechęcające. Jednak wystarczy, że poznasz swoje włosy i jak zachowują się w czasie formowania, a ich czesanie będzie zajmowało Ci coraz to mniej czasu.

Po pewnym czasie dojdziesz do takiej wprawy, że wystarczy jeden płynny ruch dłoni, aby zrealizować należytą stylizację. Męskie fryzury zacznij od układania, gdy się nie spieszysz, np. wieczorem przed prysznicem – sprawdź.