Oryginalny podarunek dla drugiej połowy

kobieta

Autor: DER-MED www.dermed.pl
Dla większości Panów prezent dla żony to najtrudniejsze wyzwanie, jakiemu muszą sprostać. Jeśli bowiem nie utrafimy z prezentem dla znajomego, blamaż trwa tylko chwilę, a żona będzie wypominać nam to przez dwa tygodnie. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszej randki. Obyśmy o tej dacie nie zapomnieli. Refleks to jednak połowa sukcesu, a druga to przemyślany wybór czegoś, co stanie się z jednej strony zarazem czymś niespodziewanym, a z drugiej rzeczą wymarzoną.

Podobno znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy mamy kupić ciekawy prezent jak tutaj, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od dawna marzy nasza żona, jakie ma zainteresowania, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych względów to sobie odmawia. Dobry prezent musi być jak czarodziejska szkatułka – odkrywać ukryte pragnienia. I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją. Unikajmy kupowania kosmetyków, chyba że są to jakieś wyrafinowane perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza żona ją lubi, lecz nie ma w nadmiernych ilościach, interesującym obrazie, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej czerwonej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym kryształowym lustrze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez wiele lat przypominać o wspólnej rocznicy.

Idealnym pomysłem jest bilet opera kameralna bilety w niezwykłe miejsce, do którego chcemy zabrać naszą drugą połowę. Pomyślmy, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Peru, ale uroczy weekend w górach czy w siodle. I broń Boże nie obdarowujmy żony karnetem do kosmetyczki, bo pomyśli, że sądzimy, iż stała się mało atrakcyjna (prezenty dla żony w dobrych cenach)! Jeśli żaden z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Czasami błądząc po stronach internetowych znajdziemy coś, co wywoła na ustach naszej ukochanej uśmiech, który umili nam nie tylko ten ważny dzień.

Źródło: