Modna i oszczędna dama na zakupach, czyli jakie ubiory albo dodatki kupuje trzydziestolatka, jeżeli otrzyma kupon zniżkowy

Kobieta bez stylowych czy designerskich strojów jest niczym choinka bez różnokolorowych ozdób, więc każda reprezentantka płci pięknej musi raz na jakiś czas odświeżyć własną garderobę. Dodatkowym magnesem są posezonowe wyprzedaże, jak również kupony rabatowe lub bony upominkowe.

Tak już przywykliśmy do różnego typu promocji, że naprawdę trudno obojętnie przejść obok dużego plakatu z nie mniejszym angielskim hasłem sale. Jednak kobiet nie warto posądzać o egoizm – w końcu matki wcale nie zapominają o swoich dzieciach. Jeżeli do rąk mam trafi bon, to na pewno znajdą one sposobność, aby go zrealizować i kupić dwa bądź trzy komplety dziecięce, kilka pajaców i przynajmniej jeden sweterek. Czasem panie stawiają nie na ilość, ale na jakość i w rezultacie wybierają tylko bardziej ekskluzywne produkty, więc do wózka na zakupy (zobacz naszą ofertę – hurtownia wielobranżowa) trafiają piękne i bardzo dobre gatunkowo sukienki dziewczęce na wiosnę. Ale nie tylko mężatkikobiety z dziećmi wybierają sukienki w kolei trzydziestolatka, która otrzymała na maila kupon rabatowy dla siebie oraz koleżanki nawet przed czasem wyjdzie z pracy, żeby z niego skorzystać, zanim upłynie termin jego ważności. Bon zazwyczaj wykorzystuje się na zakup najpotrzebniejszych ubrań, zatem panie przymierzają najrozmaitsze i wcale nie najtańsze bluzki czy spodnie bądź sweterki. Niekiedy zawsze zadbana pani zamierza wykorzystać taki kupon na coś ekstra i wybiera markowy płaszcz, bieliznę z najdroższego butiku czy nareszcie buty, np. szpilki Sagan albo sandały Gino Rossi.

sklep internetowy na laptopie

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Tymczasem jeżeli trzydziestolatka z racji nawału obowiązków służbowych i domowych nie może w najbliższych dniach odwiedzić stacjonarnego butiku, to bon zniżkowy wykorzystuje kupując w internecie z pomocą Ceneo. Najrozsądniej w sieci zamawiać dodatki, bo nie trzeba ich przymierzać. Z tego powodu posiadaczki kuponów wpisują w Google frazy modne torebki 2015, czerwone kolczyki na zabawę karnawałową czy szaliki zimowe 2016.

Kupony zniżkowe są bardzo przychylnie przyjmowane przez klientki, o ile oczywiście upust opiewa co najmniej na 20 procent. Niższe rabaty bywają traktowane z podejrzliwością, a te ledwie 5-procentowe czasami trafiają do śmietnika. A butiki można by powiedzieć, że zarabiają na takich promocjach podwójnie, bo tak singielki, jak i narzeczone nieczęsto ograniczają się do zakupu jedynie jednej rzeczy.